• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Rust-recenzja

    Krótka recenzja rusta
    Rust jest grą survivalową z elementami craftingu. Pierwsze co trzeba zaznaczyć to fakt że potrzeba paru znajomych do gry ponieważ samemu bronienie lub raidowanie bazy jest niewykonalne. W Ruście wyróżniamy 6 ważnych materiałów:
    -drewno
    -metal niskiej jakości
    -metal wysokiej jakości
    -siarka
    -kamień
    -tłuszcz zwierzęcy
    Od tych surowców zależy jak mocna i rozwinięta będzie wasza baza. Siedziba jest bardzo ważna w Ruście ze względu na to że jest sporo wartościowych rzeczy takich jak broń lub surowce które warto schować. Jeśli ktoś chce kupić Rusta dla eksploracji lokacji i lataniu po mapie i lootowaniu wszystkiego, nie zajdzie daleko. Baza to najważniejszy aspekt tej gry i kupując ją, trzeba mieć ją na uwadze. Gra bardzo szybko się rozwija, po paru miesiącach przerwy miałem wrażenie że gram w inną gre. Patrząc od grafiki po całkowitą zmiane mapy i elementów otoczenia jak choćby wysokie krzaki. Do gry ciągle dodawane są nowe bronie, przedmioty lub lokacje. Kupując Rusta będziecie raczej korzystać z serwerów społeczności na których będą na pewno wipe'y co jakiś czas. Rust nie jest grą dla niedzielnych graczy, potrzeba czasu żeby coś w niej osiągnąć.

    Podsumowując, Rust jest dobrą grą tylko dla ludzi posiadających czas na nią, ale mimo tego warto ją kupić bo sprawia dużo radości. Swoją drogą niedawno izak zaczął znowu w nią grać co może być jakąś motywacją do kupna.

    10 lutego 2017 10:54 324
    0

    Ja lubię Rusta i Polecam ale ta gra jest raczej dla kilu osób grających razem bo samemy to raczej słabo.

    12 lutego 2017 00:26 324
    0

    nieprzepadam za tego typu grami

    25 kwietnia 2020 21:20 324
    0

    ale mnie gościu zachęciłeś

    25 kwietnia 2020 21:20 324
    0

    elo jak oceniacie tą gre

    26 kwietnia 2020 10:29 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się