• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Tani telefon? Za ile? Czy się opłaca?

    Witam ,chciałbym państwu predstawić tani telefon dotykowy do normalnego użytkowania :) ZAPRASZAM Tutaj możecie oberzeć recenzję!
    Ten telefon to Lg g2 mini ,na rynku występował dwa lata temu i zadebiutował jako "Mały-Dobry" telefon. Jest on przeznaczony dla osób ,które nie potrzebują telefonów za kilka tysięcy. Jest on przeznaczony do grania w średniej klasy gry. Zagramy w Pokemon Go ,Minecraft PE ,Pixel gun 3d ,Kingdom Rush Frontiers (te gry działają płynnie) ,a teraz czas na gry które mogą się trochę zacinać podaczas rozgrywki to mogą być przykładowo Counter Atack i Gta SA . Ten smartfon może ci posłużyć jak zwykły telefon do dzwonienie ,nie robi on szału ale nie jest też najgorszy. Jest fabrycznie wyposażony w adnroid kitkat 4.4.2 ale istnieje aktualizajca do (5.0.2 lolipop nie polecam). Przestrzegam ,lepiej się korzysta z androida 4.4.2. Telefon jest dosyć ładny pod zwględem wyglądu ,ma przyciski włączania i regulacji głośności z tyłu. Przycisk włączania jest mały i nie wygodny ale to wam nie będzie przeszkadzać jak na hasło ustawicie sobie knock kode :). Ma wbudowany pilot do telewizora po mimo ceny (zaraz przedstawię) ,nie posiada czytnika lini papilarnych. Ma aparat 8 mgp.Posiada on jeszcze 8 gb pamięci wbudowaniej i 2 sloty na kartę pamięci i kartę micro sim.

    OGÓLNIE:
    Telefon jest w przedziale cenowym 500 - 700 zł jeśli chodzi o nową sztukę ,ale używany w dobry stanie można kupić od kwoty 250 - 400 zł.
    Kupiłem ten telefon za 270 zł i dobrze się sprawuje i osobiście polecam kupić używany bo możecie na tym dużo zaoszczędzić :)

    PLUSY ,MINUSY:
    + Pilot do TV
    + Dobra specifikacja cenowa
    + Dobry wygląd
    + Płynne działanie
    + Większość gier chodzi płynnnie

    - nie wygodny przycisk włączania
    - średniej klasy głośnik
    - słaby aparat do salefy (1.3 mgp)

    PODSUMOWUJĄC:
    Telefon jest przeznaczony dla osób ze słabym budrzetem i nie robi on szału ale dla zwykłego użytkownika starczy :).

    10 lutego 2017 10:32 324
    0

    ja jako tani telefon polecam samsung s4 mini jest mam g już rok a ani troche nie szwankuje i kosztuje w granicach od 400-550zł

    10 lutego 2017 18:13 324
    0

    Do tego LG cholernie się nagrzewa mam i nie polecam (mój model LG L90)

    13 lutego 2017 20:09 324
    0

    fajny ten telefon ;) nie zaszkodzi gdy go kupisz :D

    20 lutego 2017 16:27 324
    0

    tak dobrym wyborem sa samsungi serii s

    22 lutego 2017 09:40 324
    0

    spoko xddddd

    29 sierpnia 2019 22:56 324
    0

    Emm ja tam mam LG X. Power i mi sie nie nagrzewa bateria 5100mah czy cuś podobnego pamięci standardowej 16gb wiadomo odliczyc trzeba procesor to okolo 13zostaje em i 2gb ram i wiadomo aparat itp

    30 sierpnia 2019 05:07 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się