• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Jak powiększyć fps w fortnite

    Fps bust fortnite

    17 stycznia 2019 22:42 2830
    0

    1. Zmiana grafiki na gorszą.
    2. Start-->Msconfig-->Opcje zaawansowane-->Rozruch-->włączamy liczba procesorów i z dostępnej nam listy ustawiamy maksymalną ilość. Po zastosowaniu restartujemy komputer.
    3. Pobranie programu CCleaner. Program ten pozwala na oczyszczenie komputera z historii przeglądania, dziennika windows rejestrów itp.. Po włączeniu programu klikamy uruchom cleaner wtedy rozpocznie się czyszczenie. Po zakończeniu wchodzimy w rejestry i czyścimy je bez tworzenia kopii zapasowej. Po wejściu w narzędzia później autostart WYŁĄCZAMY program który chcemy by nie uruchamiał się z Windows'em (NIE USUWAMY WPISU)
    4. Pobranie najnowszych sterowników do karty graficznej. W przypadku Nvidi pobieramy program Geforce Experience, logujemy się i wyszukiwywujemy sterowniki
    5. Wyłączenie zbędnych usług. Jeżeli nie aktualizujesz Windows'a itp wtedy w usługach systemu windows które uruchamiasz za pomocą START i wpisująć w wyszukiwywarce "Usługi" szukasz usługi Windows Update Ustawiasz ją na "Wyłączony" i zatrzymujesz usługę. W przypadku Windows'a 10 nie będzie można zaktualizować go do nowszej kompilacji po przez Windows Update.
    6. Wyłączenie aplikacji działających w tle (Windows 10 nie wiem czy 8/8.1) (kalkulator, Microsoft Store, zdjęcia itp.)
    Wchodzimy w ustawienia systemu, przechodzimy w zakładkę "Prywatność" i klikamy "Aplikacje w tle" i tam odznaczamy niepotrzebne aplikacje.
    7. Czyszczenie folderu Temp. Wchodzimy w Start i wpisujemy %temp% usuwamy tam wszystkie możliwe pliki. Jeżeli zostanie kilka plików których nie można usunąć to nie robić tego na siłę i nie wylączać programy które właśnie z nich korzystają w tej chwili

    NIE PONOSZĘ KONSEKWENCJI ZA BŁĘDY UŻYTKOWNIKA

    17 stycznia 2019 23:26 2830
    0

    Czy komuś będzie chciało się to czytać :p

    17 stycznia 2019 23:27 2830
    0

    podobno te wszystkie CCcleanery nie dzialają

    19 stycznia 2019 11:08 2830
    0

    Według mnie działają korzystam z programu 3 lata i nie mam zastrzeżeń

    19 stycznia 2019 15:02 2830
    0

    Wszystko działa xd

    19 stycznia 2019 15:23 2830
    0

    Jeżeli ci laguje to zastosuj kilka podpunktów co napisałem tu i 10fps napewno ci przyjdzie

    19 stycznia 2019 17:28 2830
    0

    Nzzyyy--j ma racje polecam

    20 stycznia 2019 11:19 2830
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się