• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Medal of Honor: Warfighter - Recenzja

    Zapraszam na recenzję gry z świetnej serii jaką jest, Medal of Honor.

    "Medal of Honor: Warfighter", to gra wydana w roku 2012, przez DangerClose.

      Gra jest kontynuacją gry "Medal of Honor" z roku 2010.
    Akcja gry osadzona jest w współczesnych realiach. Podczas rozgrywki wcielamy się w członków grupy szturmowej "Mako", mówię członków ponieważ co jakiś czas zmieniamy charakter, głównie jest to "Preacher" lub "Stump",
    w grze pojawiają się również inne postacie z poprzedniej części, min. "Dusty" lub "Mother".


       W grze mamy dostęp do trybu single player lub multiplayer, oba są świetne.
    Zacznijmy od single player, który jest bardzo ciekawy i różnorodny, są w nim np. pościgi które bardzo polubiłem, autem w grze steruje się wyśmienicie co raczej jest żadkością w grach typu FPS, Misje "stealth" czyli pocichu, również są świetne. Bardzo ciekawą żeczą są sposoby wyważania drzwi które to zdobywamy, w raz z zabójstwami podczas "czyszczenia pomieszczeń" które odbywa się w spowolnionym tempie. Tryb kampani ma jednak pewien minus, albowiem aby ją ukończyć, wystarczyło mi zaledwie 5 godz.

    Multiplayer w grze jest również świetny, możemy wcielić się w członka Brytyjskiego SAS-u, lub Amerykańskich SEAL-s. Najlepszym chyba trybem jest "Fire Team" w którym ważna jest praca z partnerem, jak i zespołem, zostajemy również nagradzani za eliminowanie przeciwników, mamy równierz możliwość leczenia towarzysza lub dzielenia się amunicją.

    Mi, gra się bardzo spodobała.                                      9/10.
      
     Pozdrawiam L3M0N666

    4 lutego 2017 03:27 324
    0

    Czekam :D

    5 lutego 2017 17:53 324
    0

    Spoczko :D

    5 lutego 2017 18:07 324
    0

    Nieźle.

    9 lutego 2017 20:32 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się