• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Fable Zapomniane Opowieści czy jest nadal lubiana ?

    Grając bardzo dużo razy w właśnie wspomnianą grę jaką jest Fable nie napotkałem wiele błędów ale czy gra jest nadal lubiana ?

    Według wielu gra nadal ma potencjał i jest lubiana . W grze gramy z początku młodym heroicznym dzieckiem które z biegiem czasu dorasta i staje się bochaterem . Myślę że jest wielu fanów CRPG-ów tego typu . Ścieżka dobra lub zła to doskonały pomysł w grach wideo . Według mnie autorzy innych CRPG-ów powinni się tym kierować acz kolwiek ze świeżościami . W moich oczach gra nie traci grywalnością , fabułą czy grafiką ponieważ są one świetne . Historia opowiada o dziecku które straciło wioskę rodzinną przez najazd bandytów na nią przy okazji bandyci zabijają wszystkich z wioski nawet ojca tytułowego bochatera fabuła jest na prawdę bardzo dobrze opowiadana i nie można się od tej gry oderwać na wiele godzin.
      Fable zapoczątkowało swoją serię w 2005 roku ze studia LionHead Studios . Wydawcą był wtedy Microsoft Studios . Gra na prawdę zebrała miliony pozytywnych uwag . 

    Gra jak na te czasy ma bardzo małe wymagania dzięki czemu można się cieszyć i nie martwić się że nam nie pójdzie na naszych komputerach. Grafika stoi tam na bardzo wysokim poziomie jak na tamte czasy . Na steam Fable uwagi ma bardzo pozytywne co mnie nie dziwi. Gra nie jest spolszczona w 100% ponieważ brak tam dubblingu ale wydaje mi się że to nie przeszkadza w rozgrywce .

    Grywalność tam jest bradzo dobra ale teraz jakie ma wady :

    -Bugi różnego typu np. bug na klucze na jednej misji w kamiennej altanie gry kawałek jej przejdziemy i zrestartujemy misję dostajemy coraz więcej kluczy .

    -Bug na kasę  w każdym mieście możemy coś kupić u zwykłego handlarza , gdy kupimy od niego towar którego ma najwięcej i sprzedamy spowrotem podwoimy zysk. 

    Myślę że dla jednych to wady a dla drugich zalety . Mi podczas grania to nie przeszkadzało :) 
     
    W tej grze jak w każdych RPG-ach pojawiają się bossy to jest już przewidziane . Bossy według wielu w grach powiiny być trudne ale nie za trudne co widać w Fable .  
    Interfejs postaci jest przejrzysty co według mnie i innych jest sporym pluse 
    Na poszczególnych mapach bądź miastach inne pory roku 




    Myślę że mimo upływu lat gra jest nadal lubiana i ciekawa 

    4 lutego 2017 02:44 324
    0

    Napewno nadal jest : ).

    9 lutego 2017 20:31 324
    0

    no wiadomo :)

    9 lutego 2017 22:11 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się