• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Soccer Manager 2019 - Plusy i Minusy gry

    W skrócie Soccer Manager to gra w której wcielamy się w rolę menedżera klubu klasy światowej lub takiego który dopiero zaczyna raczkować w świecie wielkiej piłki nożnej.
    Zapraszam do czytania
       

    1. Przejrzystość.

    Nawet gdy zaczynałem grać w tą grę to nigdy nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem jakichkolwiek opcji.
    Takich jak taktyka czy Stadium Builder o którym potem jeszcze powiem . 

    2. Grafika .
    Oczywiście mówiąc o grafice nie mówię o menu, które drugą drogą też jest piękne. Jednak chodzi mi o ten moment kiedy zaczyna się mecz (który możemy ustawić czy będzie przebiegał w grafice 3 czy 2D).
    Chociaż powtarzające się w kółko animacje mogą wkurzyć, jednak to główna rzecz dla której gram w tą grę.

    3. Ścieżka Dźwiękowa.

    Podczas rozgrywki (oprócz trwania meczu) możemy wysłuchać piosenek takich zespołów/muzyków jak Ronda czy Empire of Police. Jednak warto też podkreślić nie tylko piosenki ale i same pojedyńcze dźwięki jak chociażby samo klikanie.

    4. Umiejętności Piłkarzy.

    Kolejnym plusem są umiejętności poszczególnych piłkarzy.
    Np. Piłkarz który posiada 20/100 tempa nie będzie biegł z szybkością piłkarza który tempo ma ocenione na poziomie 90/100 itd. itp.
    Jednak razem z umiejętnościami piłkarzy chciałbym umieścić genialny rozwój młodych talentów. Ten system nie jest przesadzony. 

    5. Rozgrywki poboczne.

    Twórcy gry bardzo dobrze odzworowali rozgrywki Championa League, Europa League czy pucharów krajowych takich jak np. DFB Pokal. 

    I w taki sposób chciałbym przejść do minusów jednak pamiętajcie o tym że sama gra ma jeszcze więce plusów. :D

    1. Beznadziejny system transferów.

    Chyba każdy kto zagrał w jaką kolwiek grę z serii SM powinien się ze mną zgodzić.
    Najbardziej wkurzające są sytuację gdy za piłkarza wartego np. 50mln musimy zapłacić 62mln. A gdy chcemy takiego sprzedać dostaniemy najwyżej 52mln.
    No co tu poradzić, to chyba najsłabszy aspekt tej gry :/.

    2. Słaby system ocen meczowych.

    Tutaj chciałbym poruszyć takie sytuacje gdy nasz zawodnik zagrał dobrze a dostaje taką ocenę meczową 5/10. Wtedy to wpływa na jego morale przez które dany piłkarz gra coraz słabiej.

    3. Kontuzje.

    Nie raz i nie dwa zdarzało się że piłkarz na treningu którego nie było doznawał kontuzji na jakieś 7dni tuż przed ważnym meczem.
    Pewnie niektórzy z was wpadali na zdjęcia gdzie przed meczem kontuzji dostawało wielu zawodników.


    Na tym chciałbym zakończyć ten artykuł. Mam nadzieję że was zachęciłem bardziej niż znięchęciłem do zagrania w Soccer Manager'a 2019. Dziękuję :D
         

    6 stycznia 2019 18:54 324
    0

    Sppoko

    6 stycznia 2019 19:13 324
    0

    spoko napisane

    6 stycznia 2019 19:17 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się