• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    World of Tanks

    (4.31/5) 6685 ocen

    Co dalej z WOT?

    Ostatnio deweloperzy zamiast poprawiać/dodać coś do gry, serwują nam "nowe" premki, które są KLONAMI już istniejących premek, tylko z innym np. działem. Jest wiele rzeczy do poprawy, przede wszystkim system dobierania który jest beznadziejny ( V wyrzuca na VII lub VIII ). Tak samo silnik graficzny jest moim zdaniem troche przestarzały. Kiedyś, dawno temu oglądałem filmik w którym deweloperzy pokazywali nad czym pracują, pracowali nad systemem zniszczeń ( budynek nie rozwalałby się od razu tylko cegła po cegle). I gdzie to jest?! Nie wiem czy muszą robić premki, żeby mieć pieniądze na inwestowanie w grę ( gra opiera się na mikropłatnościach) czy po prostu polecieli na hajsy :<. Co Wy o tym myślicie?

    25 stycznia 2017 21:44 1
    0

    Może spojrzeć na to pozytywnie: chcą lepiej dopracować zmiany więc jeszcze ich nie na

    26 stycznia 2017 02:20 1
    0

    Liberte Patriot i Skorpion to są według ciebie klony? x) Nie pisz debilnych głupot aby tylko punkt mieć... nowi gracze to czytają. NOWE PREMKI TO NIE KLNOY

    26 stycznia 2017 21:38 1
    0

    Takie głupoty że to klony

    26 stycznia 2017 23:03 1
    0

    T-44-85M Na przykład... albo Jagtiger (H)???

    26 stycznia 2017 23:19 1
    0

    Moim zdaniem ta gra już nigdy nie będzie taka sama. Po prostu ją zepsuli... Są wprowadzane czołgi które niszczą całą grę i mechaniki które mają być wprowadzone w przyszłości również nie będą lepsze...

    29 stycznia 2017 12:13 1
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się