• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Balans Fortnite'a

    Czołem fani (lub nie ) Fortnite! W dzisiejszym artykule, chciałem porozmawiać na temat balansu w Fortnite.
    Po pierwsze, przyjrzyjmy się metom w poprzednich sezonach:
    Sezon 1 i wcześniej: Kampienie
    Sezon 2:Double pompa
    Sezon 3: Pierwsze bulid battle'e
    Sezon 4: Budowanie i double pompa
    Sezon 5: Spray and pray
    Sezon 6: Spray and pray, oraz ponowne rozkładanie lotni
    Sezon 7: Spray and pray, oraz samolot.
    Jak widzicie obecna meta, nie wymaga zbyt dużo umiejętności, a zwykłego farta. W większości przypadków SMG może wygrać ze strzelbą, jeśli pompa uderzy za np.20 dmg. Po naprawie strzelb trochę się to poprawiło lecz według mnie w grze nadal pozostaje sporo rzeczy do usunięcia m. in. : RPG, poczwórne RPG, P90, thermal scoped AR, scoped AR... Dodatkowo gdy dodano do gry samolot, co wzbudziło wiele kontrowersji zaczęło się brawurowe latanie, póki ktoś nie zniszczy samolotu, na szczęście pojawiła się zmiana wprowadzająca -50 hp, po zniszczeniu samolotu. Obecnie nie ma zbyt wielu kontr na samolot, ja osobiście znam tylko jedną, mianowicie zniszczenie go. Samoloty przydają się według mnie jedynie do ucieczki przed burzą, co zresztą i tak jest mniej skuteczne niż szczeliny. Za to w mecie shotgunów "nowa" pompa (tzn. legendarna pompka) sporo namieszała, ponieważ jako jedna z trzech pomp może zabić jednym strzałem, a dwie inne to niebieska pompka oraz heavy pompa. Ja osobiście gdy mam wybór pomiędzy heavy, a nową pompką, to wybieram heavy, ponieważ przyjemniej mi się z niej strzela. Idealnym kombo jest jedna z dwóch wymienionych pomp połączona z deaglem, ponieważ deagle niszczy drewniane ściany na jeden strzał, a w momencie gdy zniszczysz ścianę przeciwnika, możesz szybko ją wymienić na swoją, a następnie edytować i strzelić w oponenta ze strzelby. Tak samo w mecie karabinów nowy kałach nieco namieszał, ponieważ bije dużo dmg, strzela dość prędko, i ogólnie jest fajny jeśli chodzi o feeling z gry. Aczkolwiek cytując słowa Ewrona: "Kałach jest dobry do siedzenia w bazie, a scar do rushowania ludzi" . Według mnie, w tym momencie meta jest trochę trochę  zbyt nastawiona pod nowych/ słabszych graczy, kosztem starych wyjadaczy/ lepszych graczy.
                 Dziękuje za to,że przeczytaliście mój artykuł oraz proszę o wyrozumiałość, ponieważ jest to mój pierwszy artykuł, więc proszę o konstruktywną krytykę ;)


    Wymagania minimalne:
    System operacyjny: Windows 7/8/10 64bit
    Procesor: Intel Core i3 4xxx 2.4Ghz
    Karta graficzna: Intel HD 4000
    Pamięć: 4GB RAM
    Wmagane miejsce na dysku HDD: 16 GBDirectX - DirectX 11.0
    Wymagania rekomendowane:
    System operacyjny: Windows 10 64 bit
    Procesor: Intel Core i5 2.8Ghz
    Karta graficzna: Nvidia GTX 660 lub AMD Radeon 7870 2GB
    Pamięć: 8GB RAM
    Wymagane miejsce na dysku HDD: 20 GBDirectX - DirectX 11.0

    Źródło: https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1842 ( źródło skąd wziąłem wymagania nie artykuł, który napisałem)

    3 stycznia 2019 11:47 324
    0

    JAKI WARIATTTTTT

    3 stycznia 2019 15:59 324
    0

    Dziękuje bardzo za to źródło informacji xD

    3 stycznia 2019 16:55 324
    0

    No poprostu wielki lol lol lol xd

    3 stycznia 2019 19:20 324
    0

    No comment.

    3 stycznia 2019 21:38 324
    0

    O boze

    3 stycznia 2019 21:52 324
    0

    Po pierwsze fainy artykuł , po drugie zgadzam się z tobą w sprawie usunięcia broni RPG . Jak ktokolwiek zdobędzie tą broń to każdy czy to pros czy noob ma małe szanse na wygraną.

    3 stycznia 2019 22:26 324
    0

    Ciekawy artykuł :)

    5 stycznia 2019 00:44 324
    0

    Dzieki bede korzystac

    5 stycznia 2019 14:17 324
    0

    thX jesteś super

    5 stycznia 2019 17:16 324
    0

    Dzieki wielkie dzięki tobie dowiedzialem sie bardzo duzo kc cie

    5 stycznia 2019 18:53 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się