• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    EvoCreo - omówienie i ocena

    Omówienie i ocena gry EvoCreo.
    Zapraszam do czytania!
    Cześć!
    W tym artykule omówię darmową grę mobilną - EvoCreo!

    Czym jest EvoCreo?

    EvoCreo to gra na urządzenie mobilne. Gra dostępna jest na Andoida, nie mam pewności czy na iOSa też. Grę można porównać do pierwszych gier Pokémon na GBA, np. Pokémon Fire Red. Grę można kupić w sklepie Play w wersji lite za darmo, lub pełnej wersji za PLN. W grze występuje 172 stworków, które są co jakiś czas dodawane.

    Radkie 
    Jak wyżej podałem, w grze występuje 172 stworków, z spośród których wyróżniaja się piątka ,,prehistorycznych" stworków:
    Brunk 


    Terrano


    Seacean


    Vulkan


    Blix


    Na wyróżnienie zasługuje również mistyczny Mizan:


    Bardzo rzadkie są również dwa stworki:
    Squirian, który ewoluuje w Armight'a:
       

    Soleat, ktróry ewoluuje w Solate'a:
                

    Te dwa stworki odzwierciedlają światło i mrok (czego można się domyslić).

    Stworki mogą pojawić się w formie shiny, jednak wtedy dużo trudniej je znaleść.

    Wszystkie stworki możecie zobaczyć na http://evocreo.wikia.com/wiki/Creopedia.

    Typy 
    Każdy stworek ma 2 typy, np. mrok i światło (takie połączenie posiada Mizan), czasami jednak stworek ma podwujny typ, czyli np. ziemia i ziemia.

    Ewolucja
    Ewolucja w jest czymś naturalnym dla stworków. Ewolucja w EvoCreo wygląda podobnie jak w Pokémonach, czyli w ten sposób że stworek musi osiągnąć dany poziom by ewoluuować, jednak w Pokémonach występuje inny typ ewolucji, ewolucja za pomocą kamienia, ten typ ewolucji jest dużo bardziej podobny do tego w EvoCreo. Dany stworek musi zgromadzić daną ilość danej energii, czyli np. Soleat musi zebrać wystarczającą ilość mrocznej energii by ewoluuować w Solate'a. Stworek może zdobyć energie dostając gemme danej energii żywiołu, można ją np. kupić, albo znaleść. Niektóre stworki ewoluują jednak zwyczajnie przez poziom.

    Czarny charakter
    Czrnym charakterem jest organizacja zajmująca się modyfikowaniem stworków, ulepszają je dając im nowe ataki i ulepszając statystki, walka z takimi ,,mrocznymi" stworkami jest trudniejsza niż z jakimś trenerem który posiada zwyczajne stworki.

    Link
    Link to podstawa każdego trenera EwoCreo, są one czymś w rodzaju Pokeballa z Pokémonów. Tak jak to było w Pokémonach, Linki mają inne odmiany, np. Plantea Link - działa lepiej na stworki roślinne. Linki możemy wygrać na arenie, kupić, czy znaleść.

    Waluta
    Walutą w świecie EvoCreo jest złoto, można je zdobyć na wiele sposobów których nie musze tutaj podawać. W EvoCreo jest również waluta prenium - Prime Gemma, można ją znaleść w ukrytych miejscach, lub po prostu kupić. Można za nią kupić rzadkie stworki, avatary i przedmioty.

    Fabuła
    Fabuły nie będę nikomu zdradzał, ale powiem że jest ona podobna jak w Pokémonach. Więcej nic, musicie sami się przekonać.

    Ocena
    Moim zdaniem gra jest wręcz wspaniała, czasami się powściekałem że nie mogłem pokonać przeciwnika, ale wystarczyła chwilę expienia, a przeciwnik padał. Ogólnie gra nie jest ani za prosta, ani za trudna, dla mnie jest super, przeszłem ją kilka razy, dlatego ocena którą ja przyznaje EvoCreo to 5 gwiazdek na 5 możliwych, czyli max.

    Artykuł został w 100% napisany przeze mnie.
    Dziękuję za przeczytanie.
    Mam nadzieję że artykuł się spodobał.
    Pozdrawiam!

    /Matrixon

    17 stycznia 2017 13:49 324
    0

    artykuł mogłeś napisać w artykułach wtedy dostałbyś Kamienie Dusz chyba ze tutaj tez sie dostaje

    29 kwietnia 2020 11:06 324
    0

    Co to za chinska gra?

    29 kwietnia 2020 16:48 324
    0

    Dobry opis.

    29 kwietnia 2020 17:11 324
    0

    może daj opiszesz jeszcze dokładniej, to bnedziesz mógł wstawić w artykuły, kd dostaniesz

    29 kwietnia 2020 17:37 324
    0

    git opis thx

    29 kwietnia 2020 19:35 324
    1

    Nie pisz

    1 maja 2020 05:36 324
    0

    Świetny opis, pisz artykuły chyba że tutaj też się dostaje

    1 maja 2020 21:54 324
    0

    kozak stary co żeś zrobił oj tak tak byczq +1

    2 maja 2020 00:36 324
    0

    fajny opis

    2 maja 2020 10:00 324
    0

    faj y opis :3

    2 maja 2020 10:04 324
    0

    fajny Opis

    2 maja 2020 10:18 324
    0

    🥥👌🏽👍🏼🥥👌🏽👍🏼🥥👌🏽👍🏼🥥

    2 maja 2020 10:42 324
    0

    fajne



    2 maja 2020 10:46 324
    0

    Nawet spoczko ci powiem

    2 maja 2020 10:58 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się