• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Co EA Sports robi z serią FIFA?!

    Witam. Dzisiaj chcę się troszkę pożalić i ponarzekać. Dotyczyć to będzie "najlepszego" studia jakie jest na tym świecie a mianowicie EA Sports. Zapraszam.
        Czy tylko mnie denerwuje to co się dzieje w serii FIFA? O ile do poprzednich odsłon (FIFA 14 czy FIFA 13) bym się nie przyczepił to te nowsze to jakaś porażka! Naprawdę nie wiem ile razy denerwowałem się gdy podczas meczu moi zawodnicy tracili rozum i nie potrafili kryć napastników podczas akcji na moją bramkę lub moi napastnicy nie chcieli biec pod bramkę rywala bo w Biedronce zaczęła się promocja na karpie. Sztuczna inteligencja potrafi nieźle wkurzyć w tej grze.

       Według mnie jeśli chcemy odpocząć po pracy lub po szkole i chcemy sobie "popykać" w jakąś gierke a lubimy grać w gry piłkarskie lub po prostu naszła nas na nie ochota to powinna ona nas odprężać, powinniśmy się wtedy wyluzować. Nie w tym przypadku. Tutaj trzeba mieć nerwy ze stali żeby móc się odprężyć. Obrona tracąca umysł, bramkarze niepotrafiący obronić piłki która leci prosto na nich, zerowe wsparcie drużyny podczas kontry (nawet po ustawieniu "gra z kontry"), długo można by wymieniać. 

       Co do trybu FIFA Ultimate Team to on również został zniszczony. Cały czas karty są wydawane bez większego powodu. rozumiem już że urodziny FUT to szczególny dla nich dzień ale np. Dzień Św. Patryka czy Chiński Nowy Rok to już dla mnie przesada. Zapewne za dwa lata będziemy świętować w Ultimate Team Dzień bez bielizny i na tą okazję Electronic Arts wyda karty dla losowo wybranych zawodników i podniesie im wszystkie statystyki o np. 15 bo dlaczego nie. 

       Tryb kariery jest akurat wspaniale przemyślany i niezmiernie dobry. W tych meczach mniej jest sytuacji w których można by ponarzekać a i system sprzedaży i kupna zawodników jest przemyślany (pomijając to, że prawie nigdy nikt nie chce od nas kupić żadnego wystawionego przez nas zawodnika nawet pomimo faktu iż był on najlepszym asystującym w sezonie a jego ocena ogólna jest na poziomie np. 80). Przyczepić się można do tego, że na przykład jeśli prowadzimy jakiś zespół z 4 ligi angielskiej to po awansach do wyższych lig nasz budżet pozostaje niezmienny i musimy kogoś sprzedawać żeby mieć jakieś pieniądze. Ale i tak jest on nieskończenie lepszy od FUT. 


       Dziwi mnie to że jest ona grą obecną na turniejach esportowych. Ludzie mierzą się tam o prawdziwe pieniądze. Publiczność oczekuje pięknych bramek i wspaniałej gry obu drużyn. A tymczasem co dostaje? Wylewy, upośledzeni bramkarze, dużo błędów sztucznej inteligencji. 

       Electronic Arts przechodzi samych siebie co roku wydając gorszą i gorszą FIFĘ. Coraz więcej aktualizacji, coraz gorsza sztuczna inteligencja, coraz więcej błędów. I do tego trzeba za nią płacić pełną cenę. FIFA zamiast coraz lepsza staje się coraz gorsza. Jak dla mnie to na rzazie nie ma gier piłkarskich na które warto byłoby zwrócić uwagę.

    Dziękuję za uwagę i zachęcam do oceny :)


    16 grudnia 2018 19:51 324
    0

    czemu jak zdobywam poziom nic nie dostaje???

    17 grudnia 2018 08:34 324
    0

    Własnie też się zastanawiam co oni robią z Fifa :/ Artykuł spoko ;)

    17 grudnia 2018 09:35 324
    0

    Dzieki

    19 grudnia 2018 00:59 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się