• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    czy reworki ostatnich champiów wyszło riotowi na dobre? cz.1

    Witam!

      W tym artykule chciałbym ogólnie ocenić ostatnie reworki postaci League of legends .Zapraszam do czytania :) 


    Także moją listę chciałbym rozpocząć od rewoka Yoricka, którym dużo osób nie grało i penie ten powód skłonił riot do zmienienia tej postaci z nadzieją, że zainteresuje się nim dużo osób. Z mojego punktu widzenia ten rework wyszedł im naprawdę dobrze także pod względem Win Rate . Jego teksty i wygląd bardzo mi się spodobała już za pierwszym razem kiedy nim grałem, ale napewno to nie będzie mój main z powodu jego mechaniki, którą średnio lubię

    Podsumowując oceniam go na 7/10:P

     

    Kolejnym reworkiem 2016 jest Katarina

    Katariną grałem juz na początku mojej przygody z League of legends. Już wtedy wydawała mi się bardzo łatwą i dobrą postacią, ale teraz to już przesadzili :). Jej win rate przekracza już 50 % i myślę że to jest najlepszy rework 2016 . Moje postanowienie noworoczne jest wbić do niej 7lvl bo to jest kosa. Jak najbardziej ją polecam szczególnie tym zaczynającym bo jest bardzo skuteczna .

    Podsumowując oceniam ją na 9/10 . Odjąłem jej 1 punkt ze względu widoczności granicy ulta co może pomóc przeciwnikom

    Następny w kolejce jest Rengar

    Osobiście jest to mój jeden z pierwszych mainów którym gram do dziś .Zmiana jego mechaniki nie do końca wszystkim,pasuje szczególnie tym którzy grywali nim na topie, mnie też bardziej pasowała poprzednia wersja. Obecnie jego win rate na normalach wynosi 57%.Sądzę,że odejdę od niego właśnie z powodu jego reworka

    Podsumowując oceniam go na 6/10:(

    To było na tyle w  tej części mam nadzieję że się spodobało 

    Cześć!

     

    7 stycznia 2017 11:23 324
    0

    Fajne

    7 stycznia 2017 13:17 324
    0

    Dzięki

    7 stycznia 2017 15:43 324
    0

    Zajebiste

    7 stycznia 2017 21:18 324
    0

    ile KD za to dostałeś ?

    8 stycznia 2017 08:00 324
    0

    Następnym razem polecam ci opisać rework 2 ad carrych którzy według mnie są teraz strasznie mocni, a mowa o Graves'ie oraz Caitlyn :D

    16 lutego 2017 00:05 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się