• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    War Thunder

    (4.29/5) 17307 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    czy opłaca się grać amerykancami?

    nie wiem

    1 maja 2023 10:59 11
    0

    ja polecam gram i nie narzekam

    3 maja 2023 08:53 11
    0

    no to dzięki bo się zastanawiałem

    3 maja 2023 10:34 11
    0

    ja polecam kup se t29 i M46 Tiger. Sztos.

    29 stycznia 2024 12:22 11
    0

    nie, mam wbite całe amerykanskie drzewko lotnicze (f15a,f16a) nie polecam rosyjskie o wiele lepsze dlaczego tak mysle poniewaz amerykanie dostaja najgorszy sprzęt w aktualizacjach jak aim 7m lub aim 9m gdy rosjanie mają r27er i to 6 jak i r73 a co do naziemek tyle wiem ze ruskie mają lepsze działa prawie ze w kazdym wypadku na top tier i na ruskich jest mniej grindu

    31 stycznia 2024 22:03 11
    0

    Każdymi opłaca się grać, w zależności jak to co robisz rozegrasz, musisz po prostu obrać konkretną i daną strategię, wtedy dostrzeżesz pewne potencjały do wykorzystania, ale najlepiej sam do tego dojdź.

    10 lutego 2024 15:37 11
    0

    Ja ci powiem że jak chcesz to tak nobo są takie czołgi jak jumbo który jest bardzo OP na swoje br . Drugą żeczą jest 50 cal na prawie wszystkim bardzo jest to przydatne jak grasz na bardzo małym br , bardzo znmimi łatwo czołgi zabić które mają otwarty dach . Jest czołg m18 który na swoje br jest bardzo op i zapewniam ci że z nim zniszczysz większość czołgów na tym br 😀. Ja sam gram Związkiem Radzieckim i też mi bardzo dobrze idzię . Nie polecam gry chinami nobo to poprostu tesame czołgi co usa i zsrr jak chcesz się bawić a jak naprawdę chcesz grać to chiny są dość dobre.

    21 lutego 2024 19:17 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się