• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    War Thunder

    (4.29/5) 17309 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    Nowe konto

    Elo, czy muszę zakładać nowe konto w WT czy mogę zagrać na starym i wysłać SS ?

    3 kwietnia 2023 07:56 11
    0

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie
    Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów. Obecnie tak brzmi 1 zadanie.

    4 kwietnia 2023 16:47 11
    0

    Ja wczoraj założyłem konto na WT, a odrzucili mi zadanie, bo nie założyłem nowego konta. Pffff... W życiu w ten syf nie grałem. Zarejestrowałem się przez "GRAJ ZA DARMO" na bank, bo wtedy macie bonusy przy rejestracji, a inaczej nie ma. Ja miałem.

    I co teraz? Ich support to durny bot Misty która nic nie pomoże i walnie Wam tekst, WSZYSTKO JASNE! I że Twoja wina, bo tylko nowe konta się liczą....

    9 kwietnia 2023 11:37 11
    0

    Mam ten sam problem w Hero Wars.. śmiesznej grze której na oczy nigdy nie widziałem. Chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie stwierdzają, że się już kiedyś grało w niektóre te gry. Wcale bym się nie zdziwił jak na żadnej. I gdzie są jacyś moderatorzy, supporty tej strony z którymi można pogadać, powinni być w stanie pomóc, ale pewnie zbierają KD czarodziejskimi metodami, żeby być w czołówce rankingu... śmiech na sali.

    9 kwietnia 2023 13:53 11
    0

    Też myśle, że to ściema wielka. Założysz konto z ich linku, coś tam pograsz, oni dostaną kasę że rejestracja z ich polecenia, Tobie nie uznają misji, założysz nowe konto i znowu dostaną kasę. Dziś mi znowu nie uznali, tym razem w War of Warships, bo coś poszło nie tak ze screenem i jeszcze raz im wysłać trzeba.

    9 kwietnia 2023 19:42 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się