• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Dream Leauge Soccer 2016 - Piłka Nożna na telefon

    Grę Dream League Soccer 2016 oferuje nam firma First Touch która zbiera ogromne pochwały za ową produkcje. Sama gra cieszy się ogromną popularnością w Sklepie Play - oznaczono ją bowiem notą 4,5.eruje nam firma First Touch która zbiera ogromne pochwały za ową produkcje. Sama gra cieszy się ogromną popularnością w Sklepie Play - oznaczono ją bowiem notą 4,5.

    W grze wcielamy się w menadżera klubu którego Sami możemy stworzyć. Do naszych głównych obowiązków należy rozbudowa stadionu czy też kupno nowych zawodników. W samej grze mamy możliwość wyboru kapitana, zawodnika który będzie wykonywał rzuty rożne czy też wolne. Na początku naszej przygody z grą trafiamy do 3 ligi gdzie poziom trudności jest bardzo niski i nie powinniśmy mieć problemów z awansem do wyższej partii rozgrywek. Najwyższa liga jaką możemy osiągnąc to Elite Division - grają w niej takie klubu jak Barcelona, Real Madryt czy też SSC Napoli. Bierzemy bowiem wtedy udział w trzech typach rozgrywek:
    • Elite Cup (Puchar Krajowy)
    • Elite Division (Liga)
    • Global Challange Cup (Liga Mistrzów)

    Monety (Coinsy) możemy zdobyć poprzez rozgrywanie meczy, sprzedaż zawodników lub kupno ich za realną walutę. W zamian możemy trenować naszych piłkarzy, kupić nowych zawodników czy też rozbudować nasz stadion.

    Warto dodać że bez powiększonego stadionu nie będziemy mogli awansować do wyższej ligi. Każdy typ rozgrywki musi posiadać odpowiednią liczbe miejsc na trybunach dla kibiców:

    • Division 3 - 15,00 tyś. miejsc
    • Division 2 - 30,00 tyś. miejsc
    • Division 1 - 45,00 tyś. miejsc
    • Junior Elite Division - 60,00 tyś. miejsc
    • Elite Division - 80,00 tyś miejsc

    W grze każdy piłkarz może podczas meczu doznać kontuzji przez co nie będzie mógł kontynuować meczu i rozgrywać kolejnego. Najdłuższa kontuzja jaka może trwać wynosi liczbę 22 meczy. Czas ten można skrócić używając monet.

    Dla osób którym tryb jednoosobowy się znudził gra w tym wydaniu dodała możliwość gry multiplayer z innymi graczami. W tym trybie również mamy ligę jednak pod inną nazwą - "Tier"

    Sama gra uważana jest za godnego następce FIFY więc jeżeli ktoś nie przepada za tą produkcją to gra Dream League Soccer 2016 jest specjalnie dla niego! :)

    4 stycznia 2017 12:41 324
    0

    nie gram w to ale za udzielanie się na forum dostaje się KD więc coś muszę napisać . Pozdrawiam ZaGi bo chciało mu się tyle pisać i pewnie za to dostał dużo KD . XD

    8 stycznia 2017 10:33 324
    0

    -.- za to rozpisanie się nie dostałem KD czemu ... ?

    8 stycznia 2017 10:47 324
    0

    Dostajesz tylko punkty Expa za udzielanie się. Gdy zdobędziesz nowy poziom wtedy dostaniesz KD. :)

    8 stycznia 2017 12:13 324
    0

    Siemanko gra dream league soccer jest bardzo dobra ja również porównuje ją w fify.
    Często grywam w dream soccer, ma wade ciężko zarabia się pięniądze co bardzo z nie chęca do gry, ja grałem w wszysrkie częśći od 15 do 17 a teraz jak juz gram w tą 17 to bardzo szybko mi się nudzi, poniewaz próbowałem zrobić skład FC BARCELONY kupiłem trzech graczy Neymara,Albe i Vidala i nie mam juz ochoty zbierac pięniędzy na kolejnych piłkarzy :(

    9 maja 2017 22:04 324
    0

    A gdy chce i sprzedac to cena jest bardzo niska kupiłem np neymara za te 2000 a sprzedam go za 1000 i jak tu zarobic porządnie hajs :(

    9 maja 2017 22:06 324
    0

    f a j n o s c

    19 kwietnia 2020 19:23 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się