• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Misja poz.3

    Witam, chciałbym aby ktoś zwrócił uwagę na wykonanie misji poziomu 3 Word of Warships / Word of Tanks. Misje są znacznie przesadzone, aby wykonać takie 100 bitew trzeba by spędzić chyba z 3 dni. Uważam że ta misja powinna być realniejsza do zrobienia.

    3 stycznia 2017 00:50 89
    0

    Ja zrobiłem tą misję w 3 h

    6 stycznia 2017 17:11 89
    0

    mozna wiedziec jak rozegrales 100 bitew w 3h

    10 stycznia 2017 22:48 89
    0

    jaka jest 3 misja

    24 kwietnia 2019 17:13 89
    0

    Zrobiłem wszystkie 3 zadania i chciałbym pomóc osobą które chciały by zrobić to samo.
    Na początku po pobraniu gry i założeniu konta musimy rozegrać pierwszą bitwę.
    po rozegraniu 1 bitwy wpisujemy nasz nick w *****, po krótkim czasie powinno zaliczyć i wyświetlić nam się 1 zadanie rozegraj bitwę okrętem 2 poziomu. Żeby w miarę szybko zrobić wszystkie zadania powinniśmy wybrać sobie 1 nację ja akurat wybrałem Amerykę i zrobić wszystkie zadania właśnie tą narodowością.
    za grę danym statkiem dostajemy PD za które możemy odblokowywać statki. gdy odblokowujemy i zagramy 1 raz statkiem 2 poziomu poleca się właśnie tym statkiem grać dalej żeby szybko odblokować następny poziom.(PD nie przekłada się na inne narodowości ani na inne statki ) zadanie 2 które jest według mnie najdłuższe ze wszystkim polega na zagraniu jednej gry statkiem 3 poziomu . to zadanie wymaga trochę czasu ale za to 3 zadanie da się zrobić szybciej . gdy awansujemy na 5 poziom odblokowujemy takie coś jak wolne punkty które możemy dodać do dowolnego okrętu (punktów jest o ile pamiętam ~3000) za nie możemy dużo szybciej zrobić 3 zadanie( zagraj 2 statkami 3 poziomu) żeby je zrobić musimy kupić 2 statek na 3 poziomie i nim zagrać. gdy mamy problem z wbiciem 3 poziomu można zagrać np statkami podstawowymi (1poziomowe mamy je od początku gry) ja tak właśnie zrobiłem.
    mi zrobienie wszystkich zadań zajęło 1 dzień a dokładnie kilka godzin. a zadania zatwierdzane były po kilku minutach ale czasami mogą np następnego dnia .

    28 kwietnia 2019 12:10 89
    0

    Kacper 3 misja to wbić 15 poziom a nie to co ty piszesz

    1 maja 2019 01:08 89
    0

    akutalnie nie da się zrobić , bo poziomy w wows zostały wycofanę , jeśli ktoś ma ochotę zagrać razem to zapraszam na pv , szczególnie git jak ktoś by zaczynął od nowa i tworzył nowe konto , czekam :)

    3 maja 2019 20:34 89
    0

    Ja zrobiłem tą misję w 3 h

    11 czerwca 2019 13:02 89
    0

    Misja na 3 h

    12 czerwca 2019 11:50 89
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się