• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    HELP!!!!!!

    Zainstalowałam AION po KD (jak pewnie każdy ;p) Mam problem, otóz gra nie chce mi się w żaden sposób włączyć. Nie sądze aby była to wina pamięci, bo jej akurat mam dużo. Może to wina internetu? Albo czegoś innego? Nwm i proszę o odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy sądzicie że punkty które można dostać za tą grę są w odpowiedniej ilości? Chodzi mi o to czy uważacie, że jest ich za mało czy za dużo? Jak dla mnie trochę za mało biorąc pod uwagę to ile to cholerstwo waży. A i czy ta gra jest tak ogólnie fajna, polecacie ją?

    2 stycznia 2017 16:43 20
    0

    Hej ja w Aion gram rok mam 40 lvl wg mnie gra jeat super ma bardzo rozwinieta fabułe i ogl jest popularna, chodz minusem jest to ,ze za zbroje lepsze itp czeba kase placić. Za gre jest staniwczo za malo kamieni, powinno byc z 750 minimum bo raz, ze duzo wazy, a sqa ze jeat suoer i wciaga.

    3 stycznia 2017 23:15 20
    0

    Gra moze ci mulic lub niechodzic bo wifi trzeba miec dobre.

    3 stycznia 2017 23:16 20
    0

    Dzięki wielkie!

    4 stycznia 2017 13:48 20
    0

    Ja gram 2 lata, mam kilka postaci powyżej 65. NIGDY złotówek nie inwestowałem w grę i mam w miarę ubrane postacie, żeby iść na jakieś insty pve.

    7 stycznia 2017 12:06 20
    0

    A jeżeli chodzi o set pvp to też mi się wydaje, że da się go zrobić dość szybko bez inwestowania realnych pieniędzy.

    7 stycznia 2017 12:07 20
    0

    Gra jest fajna, ja jej nie pobieralam po kd. Bardzo mi sie podoba i jest ciekawa. rownież nigdy nie wydalam na tą gre pieniedzy i mam 42 lvl c: pzdr

    30 kwietnia 2017 22:03 20
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się