• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Star Stable Online - jak dobrze zacząć?

    Witam w moim artykule. Jego tematyką będzie Star Stable Online ( SSO), znana i lubiana gra o koniach.

    Na początku chciałabym wspomnieć o tym że bardzo, bardzo polecam te grę. Jeśli lubisz zwierzęta, na pewno odnajdziesz się w samym gameplayu. Jest to gra z otwartym światem, który stopniowo się odblokowuje, i jest ona free to play, więc nie musisz wydawać prawdziwych pieniędzy na to aby móc grać i bawić się razem z innymi osobami. Wystarczy ustalić miejsce spotkania i możecie grać razem!

     


    Chciałam teraz podzielić się moimi doświadczeniami z tą grą, aby jak najbardziej ułatwić ci początek w SSO.

    Jeśli chcesz dobrze zacząć grać w te grę polecam:

    - przejść samouczek ( nie próbuj go ominąć, nie opłaci Ci się to w przyszłości)

    - wykonuj jak najwięcej zadań ( nawet tych nudnych i według bezsensownych)

    - jeśli coś kupujesz staraj się to kupić za szylingi, a nie Star Coinsy

    - jeśli Cię stać, kupuj dużo itemów, dzięki którym powiększysz swoją statystykę Szybkości (jak siodło, derka czy ogłowie)

    W ten sposób w ciągu ok. 2 godzin zdobędziesz 5lvl. Nie jest to zasada, wszystko zależy od questów, jakie wykonasz, dlatego zawsze staraj się wybierać te z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Wtedy rozgrywka zaczyna być ciekawa. Spróbuj dostać się do jakiegoś klubu, lub załóż własny dla siebie i swoich znajomych, jednak bądź świadom/świadoma, że kosztuje to ok. 300 Star Coinsów. Jeśli stwierdziłeś/stwierdziłaś, że ta gra Ci się podoba, możesz rozważyć zakup Star Ridera. Osobiście kupiłam go, gdy miałam 7lvl, ale to Twoja decyzja. Jeśli zostaniesz tu na dłużej, możesz zainwestować 130zł (lub poczekać na przecenę) i kupić Star Ridera na zawsze. Daje Ci on +1200 Star Coinsów od razu i +100 w każdą sobotę (aby odebrać, musisz się zalogować). Dodatkowo odblokowują Ci się większe tereny i możliwości zakupów. Pamiętaj, że na początku za samo pobranie Star Stable Online dostajesz darmowe pięć dni Star Ridera. Wiedz także, że po utworzeniu konta i potwierdzeniu adresu email na stronie SSO dostajesz prezent w postaci dodatkowych 3 dni Star Ridera i 100 Star Coinsów. 

    Teraz wszystko leży w Twoich rękach. Zaproś do gry swoich znajomych, bierz udział codziennych wyścigach, które wcale nie tak łatwo wygrać, ulepszaj swoją postać i jej konia. Star Stable Online nie posiada celu rozgrywki, możesz grać tyle, ile masz czasu i chęci. Moim zdaniem samemu możesz sobie wyznaczyć swój cel, np. wbicie 23lvl, co jest sporym wyzwaniem i rekordem, ponieważ sama gra nie wprowadziła obecnie wyższego poziomu. Także co mogę jeszcze napisać : jeśli ten artykuł Ci się spodobał, napisz mi o tym w jego komentarzu i oceń na pięć gwiazdek, nie zapomnij także o tym, że to nie jedyny mój artykuł o tematyce gier (posiadam jeszcze kilka w tematyce Counter Strike : Global Offensive, choć jest to stosunkowo inna tematyka). Dzięki za to, że poświęciłeś/poświęciłaś swoje 3 minuty na przeczytanie mojej pracy, i leć grać w Star Stable :D Zapomniałam jeszcze wspomnieć, że tematy na nowe artykuły, które chciałbyś/chciałabyś abym napisała, możesz podesłać mi w wiadomości prywatnej lub w komentarzu tego artykułu.

    5 lutego 2022 13:36 324
    0

    sso jest w sumie super, gram od 2016 cyhyba

    10 lutego 2022 14:20 324
    0

    Lubie sso ale przez niektóre ktualizacje mam dość np ostatnio przez cały tydznien nie mogłam wejść na sso a przez kolejny w ogóle sie ruszyć

    10 lutego 2022 15:17 324
    0

    muszę zainstalować dzk

    10 lutego 2022 16:05 324
    0

    super poradnik az skorzystam

    11 lutego 2022 18:02 324
    0

    super poradnik polecam kazdemu kto zaczy na grac w ta gre gram jhz ja ok 4 lata ale i tak polecam poradnik

    12 lutego 2022 11:46 324
    0

    super poradnik polecam kazdemu kto zaczy na grac w ta gre gram jhz ja ok 4 lata ale i tak polecam poradnik

    12 lutego 2022 15:19 324
    0

    muszę zainstalować dzk


    12 lutego 2022 19:22 324
    0

    Napewno zainstaluje daj mordo

    12 lutego 2022 20:32 324
    0




    koksuwaa


    13 lutego 2022 15:33 324
    0

    Lubie sso ale przez niektóre ktualizacje mam dość np ostatnio przez cały tydznien nie mogłam wejść na sso a przez kolejny w ogóle sie ruszyć

    13 lutego 2022 18:56 324
    0

    fajnie koksówa całkiem fajnie opisałeś ale troche orto słabe lecz całkiem przyjemnie się czytało dzięki za stonks artykół pa

    13 lutego 2022 19:34 324
    0

    Zachęcające aż zainstaluje (😀

    13 lutego 2022 20:21 324
    0

    Pomocne, dzięki

    13 lutego 2022 21:18 324
    0

    no ja gram w to tylko dla kamieni ale i tak dzk za poradnik bo niektorych rzeczy nie ogarniam wiec to sie bardzo przyda

    15 lutego 2022 08:57 324
    0

    w forta ale nie wiem czy to jest niewinny oddaj mu moda kłamałem sorry we have no

    16 lutego 2022 07:55 324
    0

    poelcam tą gre każdej osobie

    16 lutego 2022 08:00 324
    0

    wole roblox bo jest tam dużo gier

    16 lutego 2022 08:50 324
    0

    mi się to akurat nie przyda ponieważ gram już ponad rok i znam tę grę bardzo dobrze :) ale innym myślę że sie przyda.

    16 lutego 2022 11:43 324
    0

    Dzięki, właśnie chciałem zrobić zadanie do tego

    16 lutego 2022 12:40 324
    0

    ale fajny pomocny artykuł

    17 lutego 2022 08:58 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się