• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Minecraft #Zniszczony przez ludzi o złych intencjach?! Youtuberzy zniszczyli tę gre?

    Minecraft-popularna gra, o tematyce survival.. Czemu została zapomniana? Kto za tym stoi? 
    Czemu ktoś miał złe zdanie o Minecraft? 

    Postaram wam się to krótki opisać, dlaczego tak popularna gra survivalowa, została zniszczona przez.. YOUTUBER'OW!

    Tak.. podchwytliwe.. Lecz zaczynajmy
    Tak jak zacząłem, chwytilwy wątek, pytacie czemu, przecież youtuberzy nic nie zrobili! Wręcz pomogli tej grze się wybić! 

    I zgadzam się. Lecz ogrom materiałow od minecraft, miliony wyswietlen, a co wraz z tym? Tysiące ludzi, o złych intencjach..

    Ludzie bez granic, na siłę chcą cos zepsuć, rozwalić kogoś sukces.. 
    Przez ogrom komentarzy na youtubie, oczywiscie chodzi mi tutaj głownie o Hejty, zaczął niszczyc minecrafta, według mnie era minecrafta skończyła sie już 3lata temu..

    Hejterzy musieli coś zrobić, bo kto by chciał graj w grę, o klockach?! 

    Miliony osob, ktore hejtowaly minecraft, sukcesywnie udalo im się powoli zniszczyć tą gre, napawając sie sukcesem, powiedzieli ,,Nie, to nie koniec!"' 

    Na chwile obecną wyswietlenia z minecrafta (2016/17) spadly z roku 2014 aż o 80% na polskim Yt.
    Lecz na zagranicznych filmach, minecraft wziąż sie trzyma, i nie wypada źle, jak widac, zalezy to o spolecznosci. Jak widac u nas nie wypadlo to dobrze, nie mowiac o poczatkach, bo to byl sukces. 
    Chcialbym dodaz iz wiele kanałow takich jak np:
    -Stuu
    -Blow
    -Mandzo
    I inni wybili się na minecrafcie.  Pamietajmy tez o ,,Krolu minecrafta'' Jjayjokerze, ktory znowu zaginął, nie szanując widzów, lecz nie o tym mowa. 

    Podsumowując..
    Glowny problem?
    -Hejterzy

                                                  Dziekuje za uwage. 

    29 grudnia 2016 23:58 324
    0

    napisał bym dziecko minecrafta ale gadasz z sensem więc szacun :)

    30 grudnia 2016 11:35 324
    0

    Heh, nie gram juz w minecrafta, ale chcialem wypowiedziec moje zdanie.

    Pozdrawiam! :D

    30 grudnia 2016 13:33 324
    0

    No

    2 stycznia 2017 07:15 324
    0

    Już to jakbym słyszał może inne ale słyszałem podobne

    2 stycznia 2017 17:11 324
    0

    zgadzam się! to że ktoś gra w "klocki" i mu sprawia radość to czemu ma sobie odebrać radość? niestety "hejterzy" komentowali typu "OMG GRA W NAJKRADTA"

    3 stycznia 2017 19:06 324
    0

    Zgadzam się

    1 lutego 2017 12:17 324
    0

    minecraft to lego bez ograniczeń

    16 listopada 2020 08:06 324
    0

    Zgadzam się z tym.

    16 listopada 2020 09:33 324
    0

    zdecydowanie wolałam np Kwadratową właśnie bo teraz jakieś ... nawet nie skomentuje

    16 listopada 2020 09:58 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się