• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    dlaczego nie działa moja nagroda?

    Zacznijmy od tego, że już napisałem taki temat i gamehag postanowił mi go usunąć :) Miesiąc temu wygrałem w gamehag robucy- 20 oraz-10. Za pierwszym razem gdy chciałem je odebrać wyświetliło m isię, że muszę dołączyć do jakiejś grupy na 14 dni więc to zrobiłem. Gdy już odczekałem określony czas gamehag kazało m iwpisać w pole mój nick do orbloxa na który chcę dać moje robuxy wpisałem go kilka razy sprawdzająć czy jest poprawnie wpisany a cały czas wyskakiwało, że nie ma takiego konta. Zdenerwowałem się więc chciałem dać na inne konto żeby się nie zmarnowało a wtedy wyskoczyło, że muszę spróbować później. Na następny dzień znowu spróbowałem i wyskoczyło znowu, że muszę spróbować później. Od tamtej próby minęło więcej niż tydzień a dalej wyskakuje to samo :) Wie ktoś czy da się to naprawić czy po prostu mój miesiąc zbierania na to poszedł ekhem...

    21 grudnia 2021 17:10 2173
    0

    mojej koleżance też coś takiego się wyswietlało ale na szczęście jej przyslali chyba po miesiącu i cała robota nie poszła nie powiem gdzie

    21 grudnia 2021 20:11 2173
    0

    dobra dzięki przynajmniej jakaś nadzieja teraz jest

    22 grudnia 2021 08:12 2173
    0

    niewiem tak pan jezus powiedział

    23 grudnia 2021 14:41 2173
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się