• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Top 5 startowych postaci w Lolu.

    Witajcie! Jest to mój pierwszy "artykuł" i chciałbym wam przedstawić top 5 postaci na start w League of Legends ( Oczywiście moje zdanie).


    1. MordeKaiser - koszt postaci 1200 Niebieskej esencji.

    Mianowicie jego podstawową mocą jest "Nadejście Ciemności", polega na tym że po trzech atakach zadaje obrażenia wokół siebie, (od 3 do 14).
    Jego Drugą umiejętnością jest (Tak to nazwałem) "Uderzenie młotem", polega na tym że owy agent uderza młotem na dość dlugi zasięg.
    Jego trzecią umiejętnością jest przyciągnięcie przeciwnika do siebe, oczywiście jest ograniczony zasięg.
    Jego czwartą umiejętnością jest niezniszczalność, mianowicie robi pole wokół siebie i leczy siebie przez chwile.

    A jego umiejętnością Najlepszą jest "Wymiar śmerci", bierze przeciwnika do innego wymiaru i mają takie podstawowe starcie oko w oko przez czas.

    2. Lux - koszt postaci 3150 Niebieskiej esencji.

    Jej podstawową umiejętnością jest "Iluminacja", Zadające obrażenia zaklęcia na 6 sekund nakładają na wrogów efekt Iluminacji. 
    Jej pierwsza umiejętność to "Związanie światłem", mianowicie unieruchamia wroga na 2 sekundy.
    Jej druga umiejętność to "Świetlista Osobliwość" spowalnia wrogów. na pare sekund
    Jej trzecia umiejętność to "Pryzmatyczna bariera" Rzuca różdżkę w wybranym kierunku. Lux oraz wszyscy sojuszniczy bohaterowie, których dotknie różdżka, otrzymują tarczę o określonej wytrzymałości na 3 sek.

    A mianowicie jej najlepszą umiejętnością jest "Ostatnia Iskra" jest to nic innego, jak duży laser który daje bardzo dużo hp.

    3. Miss fortune  - koszt postaci 3150 Niebieskiej esencji.

    Jej podstawową umiejętnością jest "Miłosne klepnięcie" zadaje to nie wielkie, ale dodatkowe obrażenia.
    Jej pierwszą umiejętnością jest "Dwustrzał" Jest to drugi nabój, który przechodzi przez przeciwnika,
    Jej drugą umiejętnością jest "Szybki Krok" Wtedy jest bardzo szybka.
    Jej trzecią umiejętnością jest "Deszcz Kul" Strzela wystrzeliwuje wtedy bardzo duzo naboi

    Jej najlepszą umiejętnością jest "Czas na Ostrzał" Miss fortune wtedy wystrzeliwuje bardzo dużą serie.

    4. Jinx - koszt postaci 4800 Niebieskiej esencji.

    Jej podstawową umiejętnością jest "Zabawmy się!" Wtedy jinx jest bardziej szybka i szybciej atakuje, jesli komus zada obrazenia.
    Jej pierwszą umiejętnością jest "Zienianko!" Podstawowe ataki Jinx zwiększają prędkość ataku na 2,5 sekundy.
    Jej Drugą umiejętnością jest "Bzzt!" jinx wtedy wyciąga działo elektryczne, które zadaje duzo obrazen.
    Jej trzecią umiejętnością jest "Ogniste Gryzaki" jinx wyrzuca wtedy 3 granaty

    Jej najlepszą umiejętnością jest "SuperMegaRakieta Śmierci!" mianowicie wystrzeliwuje bardzo dużą rakiete i zadaje dużo obrażeń.

    Mam nadzieję że pomogłem! Papa!

    24 listopada 2021 12:52 324
    0

    dziękiii przyda sięna pewno

    24 listopada 2021 13:31 324
    0

    liga nie jest fajna sory..

    25 listopada 2021 11:47 324
    0

    5 postaci, ale jednak 4 napisałeś xd. Ja bym osobiście powiedział: Top: Garen, Jg: Warwick, Mid: Annie, ADC: Miss Fortune, Supp: jakiś Nautilus

    11 grudnia 2021 02:02 324
    0

    Liga n7e podoba mi sie

    12 grudnia 2021 14:44 324
    0

    PSZYDA TO SIĘ KIEDYS

    12 grudnia 2021 16:41 324
    0

    spoko jest

    13 grudnia 2021 13:08 324
    0

    spoko jesttt

    13 grudnia 2021 18:59 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się