• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Brick Rigs - BeamNG Klockowe Wydanie


    Hej! w tym artykule opowiem trochę o tej grze i czy warto ją kupić :)


     Zbuduj własne pojazdy lub pobierz jeden z ponad 200 000 przesłanych do warsztatu i ciesz się dynamiczną fizyką jazdy i niszczenia Brick Rigs!

    qgSRXfJ9cyofPmdcm0gUzfOWFbyZcp.png

    Cóż gra ma szansę na bycie konkurencją dla Beam.NG i tańszą alternatywą.

    Po 17h grania w tą grę dalej się zastanawiam... co można zrobić innego niż rozwalanie i wybuchanie pojazdów hehe :D
    MVTecII7ONkhZsvpIC1Lk1uC2uJ9WR.jpg

    Generalnie to gra potrzebuje trochę pracy bo często wywala cię pod mapę albo wariuje ci autobus xD Ale myślę że zostanie to w krótce naprawione.

    Cóż można powiedzieć o tej grze ?  rozwalanie pojazdów i budynków, jazda dragami po 10k km/h :D , zabawa w rp , rozwalanie zombie i wiele innych.

    Nie potrzeba jakiegoś komputera z NASA ale taki stary rupieć tej gry nie pociągnie, tym bardziej że ma ona bardzo zaawansowany silnik zniszczeń.
    Gra posiada również multiplayer który bardzo polecam tym bardziej ze znajomymi.

    Jeżeli chodzi o workshop to jest tam wybór od groma od samochodów po nawet samoloty, ja osobiście wolę używać tego workshopa bezpośrednio w Brick Rigs niż tego na steam ale oba mają rozmaity wybór.

    Chcesz się bawić w policjanta ? bez problemu ;)
    A może chcesz zabawić się w złodziejaszka ? tutaj też nie ma żadnego problemu 
    Można robić w tej grze WSZYSTKO dosłownie!

    Według mnie brakuje tylko modów.. jakby można było dodawać mody to ta gra by była odlotowa! serio tego mi brakuje mam nadzieje że kiedyś to dodadzą 
    ale na ten rok nie liczę :( 
    Na przykładzie Scrap Mechanic, gdy nie było modów to ta gra była słaba, ale gdy zaczęli tworzyć mody to nagle ożyła i to jest super że community stara się ożywić grę!

    Czy warto tą grę kupić ? według mnie tak i polecam ci ją lecz to ty decydujesz, jednak myślę że większość się do tej gry przekona :)

    Podam niżej wymagania jakby komuś się nie chciało sprawdzać:
    Źródło Steam

    WYMAGANIA SYSTEMOWE

    MINIMALNE:
      • System operacyjny: Windows 7 SP1 - Windows 10 (x64)
      • Procesor: 2.4 GHz Dual-Core 64-bit CPU
      • Pamięć: 4 GB RAM
      • Karta graficzna: DX10 Compatible GPU with 1 GB VRAM
      • DirectX: Wersja 10
      • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
    ZALECANE:
      • System operacyjny: Windows 10 (x64)
      • Procesor: AMD Ryzen 7 2700X / Intel Core i7 4790
      • Pamięć: 8/16 GB RAM
      • Karta graficzna: DX10/11 Compatible GPU with 4 GB VRAM
      • DirectX: Wersja 10/11/12
      • Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni







    W skrócie BeamNG Drive, ale w klockowym wydaniu :D
    sam nie mam BeamNG ale wydaje mi się że Brick Rigs lepsze.

    Tym razem trochę krótszy ten artykuł ale nie ma za dużo do opisania, zawsze możesz sam spróbować zagrać w tą grę a na pewno się do niej przekonasz :)

    Dziękuje za uwagę i mam nadzieje że pomogłem się zapoznać z Brick Rigs!

    5 listopada 2021 14:25 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się