• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Jaka jest wasza ulubiona gra na roblox?

    No tak ja temat mówi : Jaka jest wasza ulubiona gra w roblox? Jeżeli chodzi o mnie to ja w sumie nie umiem wybrać, kiedyś bym powiedziała że adopt me ale teraz to tam tylko wszyscy stoją na środku I się wymieniają rzeczami I zwierzętami. Ja jeszcze pamiętam jak to było prawdziwe adopt me gdzie ludzie szukali dziecka, adoptowali je, zajmowali się nim oraz jescze było fajne to że się ubrania kupowało a nie było wszystko za darmo (miałam prawie wszystkie ubrania z tego sklepu ale była aktualizacja I później było wszystko za darmo I moje wydanie pieniądze były w sumie wyrzucone w błoto.. a bym se mogła kupić tyle np. jajek za te hajsy..) znaczy ja wiem że ludzie się cieszą że są ubrania za darmo no ale szkoda pieniędzy wydanych na te ciuchy ://

    2 listopada 2021 00:35 2173
    0

    Teraz najbardziej w sumie gram w Lab Experiment (nie wiem czy dobrze napisałam jak coś to poprawcie mnie) ale nie nazwałabym to moją ulubioną grą bo się szybko wkurzam a jak się umrze to trzeba czekać

    2 listopada 2021 00:38 2173
    0

    Moja to mało znana: emergency response liberty county, mega polecam, o wiele lepsze niż jailbreak

    2 listopada 2021 07:15 2173
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się