• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Genshin Impact

    (4.53/5) 318 ocen

    genshiniary pomozcie

    genshin zajmuje duzo miejsca i nie wiem czy warto pobierac i mam kilka pytan sa jakies wymagane zakupy w grze za realne pieniądze? na czym w skrócie polega ta gra

    3 października 2021 12:44 8511
    0

    Wymaganych zakupów nie ma, tylko ewentualne. W skrócie jest to gra, w której odkrywasz świat, walczysz z potworami, zdobywasz i zdobywasz postaci

    28 grudnia 2021 22:53 8511
    0

    jak nie chcesz pobierac gry pobierz nvidia geforce now i bedziesz grac bez pobierania ale tylko godzine i musisz czekac w kolejce

    21 lipca 2023 13:36 8511
    0

    gra jest na zasadzie rpg i gacha, gdzie możesz wishować na postacie (to jest ewentualny zakup jeśli nie chce ci sie zbierać primogemow mozesz je kupic) na telefonie zajmuje około 25 gb na komputerze nie mam pojecia ale jest troche wymagający jeśli chodzi o pamięć i grafike. Jeśli lubisz gry typu fantasy mające fabułe to warto pobrać

    4 sierpnia 2023 14:35 8511
    0

    nie nie ma zadnych wymaganych zakupow, odkrywa sie tam swiat aby odnalezc swoje rodzenstwo. przy tym odkrywasz rozne zakamarki tego wielkiego świata zwanego teyvatem. zdobywasz nowe moce, umiejetnosci czy znajomych. a tak off lore to losujesz postacie i bronie, robisz eventy i dodatkowe domainy

    25 lutego 2024 18:36 8511
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się