• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    World of Tanks

    (4.31/5) 6674 ocen

    Nie akceptują screena w Wargame 1942 czy innych grach np. Wot

    Witam Ostatnio postanowiłem zrobić misję w Wargame 1942 dotyczy ona zdobycia 20 tys. pkt doświadczenia zdobyłem ponad 20 tys. (20 065 pkt). Weszłem przez link od Gamehaq, założyłem konto, wpisałem nick. Po skończonje misji zrobiłem screena gdzie widać nick oraz pkt doświadczenia i wysłałem. Niestety nie zostało zaakceptowane. Ponowiłem próbę lecz nic wysłałem nawet podkreślony screen gdzie widać nick i pkt lecz znowu to samo. Pisałem do Misty lecz brak odzewu. To samo tyczy się WoT czy WoW nie otrzymali informacji o rejestracji. Już 2 miesiące czekam i nic. Niby ktoś dostał informację że starają się usprawnić informacje między Gamehaq i Wotem ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Podobna sytuacja tyczy się World of Warplanes gdzie ludzie mimo wykonania prawidłowo zadanie nie otrzymują pkt. Napiszcie czy mieliście podobnie i czy poradziliście sobie z tym.

    24 grudnia 2016 11:24 1
    0

    Przepraszam w war thunder

    24 grudnia 2016 11:28 1
    0

    Daj Misty czasu powinna odpisać jak najszybciej. Zwróć uwagę, że są święta każdy chce spędzić ten czas z najbliższymi oni też są ludźmi i pracują jak każdy dorosły. Myślę, że najpóźniej po weekendzie Misty powinna Ci odpisać.

    24 grudnia 2016 13:01 1
    0

    Rozumiem wszystko tylko że ja napisałem ok 1,5 miesiąca temu

    24 grudnia 2016 13:04 1
    0

    Spróbuj założyć jeszcze jedno konto z linku gamehag, rozegraj trzy bitwy i spróbuj wpisać nowy nick ponownie, jeżeli to nie pomoże nakłoń znajomych, żeby również napisali do misty

    24 grudnia 2016 14:35 1
    0

    a jeżeli nowe konto pomoże to spróbuj zrobić na nim screena

    24 grudnia 2016 14:37 1
    0

    nowe konto już próbowałem lecz nie pomogło kolega również pisał do Misty lecz nic nie odpisała on również pisał ok 1,5 miesiąca temu

    24 grudnia 2016 14:54 1
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się