• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Poradnik do Tristany

    Tristana to mobilny strzelec o dość dużym zasięgu.Postać która mega szybko push'uje linię Tak to Ona.Jest bardzo silna i łatwa choć to nie znaczy że jest ona przeznaczona tylko dla początkujących.Jej wadą są spore cooldown'y Zaczynajmy: Jej umiejętność pasywna zwiększa jej zasięg co każdy level oraz daje lekki AD. Q - Szybki ostrzał zwiększa jej prędkość ataku. Nie zużywa many. W - Rakietowy skok to skok przy lądowaniu zadający obrażenia wrogom.Jest dobry do wykańczania wrogów i ucieczki przed nimi.Kosztuje 60 many. E - Mina przyczepia się do stworów w jungli,minionów, graczy i wierz. Wybucha po kilku sekundach.Możemy jednak zwiększyć jej obrażenia poprzez atakowanie celu na którym obecnie znajduje się mina.Jej koszt many wynosi od 70 do 90 punktów zależnie od poziomu bohaterki. R - Super strzał jest to wielki pocisk zadający duże obrażenia i odrzucający wrogów.Jego koszt to 100 punktów many. zalecany przeze mnie build to :Huragan,Buty Berserkera,Ostrze Nieskończoności,Ognista Armata,Krwiopijec,Pozdrowienie Lorda Dominika. polecam maxowanie umiejętności w ten sposób :E W Q E E R E Q E Q R Q Q W W R W W.

    17 grudnia 2016 15:50 77
    0

    przedstawienie postaci ni eporadnik to raz a dwa maxuj E póżniej Q i W (R-ke oczywiście jak tylko można) nwm po co taki build ja budje Ruined King'a, phantom dancer'a, krwiopijca itd.

    17 grudnia 2016 21:17 77
    0

    Napisałem to według mojego uznania i poza tym napisane jest wg. nie najlepszy sposób na maxowanie staty 24:2:8 to potwierdzają

    17 grudnia 2016 21:29 77
    0

    Tristana jest typową postacią pod late'a, chodź nie przepadam za adc to polecam składać na niej phantoma i infinitke które przy odpowiednim pozycjonowaniu sie w tf mogą zadać spore obrażenia.

    21 grudnia 2016 20:32 77
    0

    Nie gram za dużo adc ale myśle że najlepszym sposobem będzie maksowanie E później Q oczywiście R zawsze kiedy się da ( na 6,11,16 poziomie) a na końcu W, itemy zazwyczaj składam pod 100 % crita

    23 grudnia 2016 13:02 77
    0

    Polecam max e następnie q full crit

    25 grudnia 2016 23:27 77
    0

    Nie ten dział gościu ;)

    29 grudnia 2016 09:46 77
    0

    Sorry stary sprawdziłem sobie Armatę od teraz zawsze do tristany składam :P

    1 stycznia 2017 12:35 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się