• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    LOL- Zmiany na dobre?

    Nowe runy, potem ich ciągłe zmiany i dodawanie. Kilka sporych aktualizacji postaci. Dodanie Zoe, pyke i Kaisy. Spore zamieszanie w poszczególnych itemach. W tym temacie możecie wypowiedzieć się o zmianach w 8 sezonie które są według was naprawdę na spory plus, ale i o takich które były zupełnie zbędne. żeby nie było zacznę tym, że ogromnie spodobał mi się nowy system run. Fakt, że gracz nie wydaje już milionów monet na poszczególne runy i strony na nie, oraz specjalizacji, tylko ma to wszystko w jednym jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Dodatkowo podoba mi się dodanie stormrazora. Item przywracający caitlyn i jhina do życia <3

    14 października 2018 11:25 77
    0

    Mi osobiście podobają się reworki postaci. Reworki te spowodwały że postacie stały się grywalne a nawet pojawiły się na turniejach :). Runy jak najbardziej na plus chociaż jak dla mnie wciąż ich za mało :D.

    14 października 2018 13:10 77
    0

    Lol ma wielką zawartość teraz , ale optymalizacja jest gorsza niż kiedyś!!

    14 października 2018 13:50 77
    0

    Napewno zmiany wprowadzane przez riot są radykalne i mogą odpychać starych wyjadaczy, a jednocześnie zachęcać osoby do grania, które zrezygnowały już z ligi z powodu monotonności. Reasumując wszystko zależy od tego jak na to patrzysz.

    14 października 2018 16:16 77
    0

    Mi te wszystkie zmiany poprostu podobaja

    14 października 2018 19:42 77
    0

    Zmiany są spoko ale zawsze będzie coś do poprawy

    16 października 2018 12:55 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się