• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Wiedzmin 1

    Budżet około 20 mln złotych ,wielkie oczekiwania graczy ,imponująca lista osób zaangażowanych w produkcję wiedzmina 1 . Czy wiedzmin spełnił wszystkie oczekiwania gamerów ?
    Tak oto w roku 1270 – 5 lat po Wielkiej Wojnie – powrócił do świata żywych Geralt z Rivii, słynny Gwynnbleidd – Biały Wilk. Wygląda, jakby wygrzebał się z grobu i nie potrafił poskładać w całość strzaskanych wspomnień, lecz żyje. Powrócił w samą porę – świat bardzo potrzebuje wiedźminów. Przez pięć lat po wojnie Królestwa Północne nie zdołały dojść do siebie. Zaraza i głód zdziesiątkowały tych, którym udało się ocaleć wojenną zawieruchę. Komanda Scoia’tael – elfów i krasnoludów – zaszyły się głęboko w lasach, w których zbierają siły do ostatniego zrywu przeciw ludziom. Trakty i gościńce zaroiły się od potworów.

    Przed scenarzystami Wiedźmina szczerze chylę czoło. Choć historia zaczyna się dosyć standardowo – Geralt wyrusza w świat, by dopaść rabusiów (którzy zresztą nie są zwykłymi bandytami z lasu – przewodzi im mag) – szybko niczym kula śniegowa obrasta w dodatkowe wątki, rozwija się, częstuje motywami doskonale znanymi z książek Andrzeja Sapkowskiego.

    Właściwie jedyną rzeczą, którą można policzyć na minus Edycji Rozszerzonej, jest fakt, że chyba większość drobnych usprawnień mogła się znaleźć w edycji podstawowej. Niemniej dodanie tych wszystkich elementów jest naprawdę dużym krokiem naprzód. Dzięki nim świat Wiedźmina jest o wiele bardziej barwny i różnorodny, a gra bardzo wiele na tym zyskuje. Edytor, mimo że wymaga cierpliwości i czasu do opanowania, jest narzędziem o olbrzymim potencjale i stanowi także bardzo mocny punkt tego produktu. Dodając do tego liczne materiały dodatkowe, śmiało można uznać, że ta edycja warta jest swojej ceny.

    14 grudnia 2016 12:50 324
    0

    Osobiście skończyłem wieśka 1,ale miło się czytało

    14 grudnia 2016 15:50 324
    0

    Tekst fajny, a co do Wiedźmina 1 to też fajna gierka :)

    30 stycznia 2018 17:46 324
    0

    Wiedźmina 1 przeszedłem raz tylko ale nawet fajnie się przy nim bawiłem :)

    9 kwietnia 2018 22:25 324
    0

    W 1 nie grałem, ale w 3 tak Xd

    30 kwietnia 2018 22:47 324
    0

    Kurła panie kiedyś to było!!

    2 maja 2018 19:00 324
    0

    Bardzo fajnie się czytało. Musiałeś włóżyć w to dużo czasu. Szanuje!!!

    2 maja 2018 21:10 324
    0

    A ja ma już wszystkie części mam zasobą. Pamiętam że spodobała mi się trójka ale miałem za słabego kompa więc postanowiłem że kupie jedynke.

    3 maja 2018 08:00 324
    0

    Moim zdaniem 2 jest naprawdę dobra moim zdaniem a 3 to taka rozrywka jak dla mnie

    15 maja 2018 08:11 324
    0

    Przeszedłem go dwa razy i wydał mi się nudny, lepiej mi się grało w Gothic 1 i 2 niż w pierwszego Wiedźmina.

    19 maja 2018 14:23 324
    0

    Ostatnio grałem w tę gę polownie i dalej jest genialna

    25 lutego 2022 18:23 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się