• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Opinia gry oraz zadanie.

    Blade of Kings jest grą automatyczną, a nasz wkład jest minimalizowany prawie, że do 0. Jest to kolejna tego typu gra od Esprit Games i nie różni się niczym od ich innych tytułów (zadanie będzie w jednym za ostatnich akapitów).


    W samej grze, na początku wybieramy postać, którą będziemy rozwijać. Jest do wyboru 6 klas i każda jest "unikalna" (tak na prawdę to niczym się nie różnią, prócz podstawowymi atrybutami jak stosunek obrony/hp/ataku).

    Gdy już zdecydujemy się na jedną z postaci możemy zacząć grać... a raczej oglądać jak gra się sama ogrywa. Wyskakuję nam wiele okien oraz masa możliwości by dać im nasze pieniądze. Jako tako, bezmyślne klikanie by ulepszyć postać i dany przedmiot sprawdza się bardzo dobrze i nawet nie musimy rozumieć co dane rzeczy robią jeśli chcemy tylko wykonać zadanie na Gamehag'u.

    Podczas ulepszania postaci mamy wiele rzeczy, które rzeczywiście można ulepszyć i do których potrzeba różnych np. odłamków dusz itp. Zmieniają one bardziej lub mniej naszą postać, ale gdy ulepszenia są dostępne zawsze powinniśmy je stosować.

    Ulepszanie swojej postaci to nie wszystko. Do wyboru mamy nie tylko PvE, ale także PvP. Walki między graczami wyglądają zupełnie tak samo jak przeciwko potworom, lecz liczy się tutaj, nasza i przeciwnika, ilość punktów mocy. Możemy również dołączyć do klanu, w którym będziemy walczyli: 3 vs 3, przeciwko elitarnym bossom. Możemy również wykonywać misję gildyjne, które będą nam dawać exp oraz potrzebne punkty do rozwijania postaci.

    Jest wiele misji, osiągnięć jak i badge'ów, które można osiągnąć poprzez zwykłe granie, ale występują także i te, za które musimy zapłacić spore pieniądze.

    Występuję system petów, który odblokowujemy dopiero w późniejszej rozgrywce. Pety oczywiście wzmacniają naszą postać i zwiększają potencjalne punkty mocy.

    Gra ma wiele funkcji, lecz sposób w jaki się ''gra'' sprawia, że ta rozgrywka jest nudna i nieciekawa, lecz idealna by wykonać z niej zadanie.

    ZADANIE: Dla tych których interesuje o jakie bitwy się rozchodzi w zadaniu pierwszym jak i ostatnim: Ja wysłałem screen'a jednego z osiągnięć, w którym miałem zawalczyć 3 razy na arenie. Arenę odblokowujemy na chapterze 35 i na początku jest bardzo łatwo pokonać pierwszych przeciwników więc zadanie nie jest wyzwaniem. Wykonanie zadania zajęło mi mniej więcej 25 minut bezmózgiego patrzenia się w ekran i czasem klikania by coś ulepszyć. Tę grę ciężko rozczytać, a więc tego osiągnięcia będziecie musieli sami poszukać. Proste, lecz denerwujące zadanie. PAMIĘTAJCIE o wyłączeniu adblocka i wszystkiego co blokuje skrypty śledzące. Potwierdzić e-mail nie musicie, ponieważ kochane Esprit Games po prostu go nie wysyła.

    To jest mój pierwszy taki artykuł i mam nadzieję, że się spodoba, zapraszam do subiektywnej oceny. Ankieta została stworzona po 30 minutach rozgrywki.

    8 lipca 2021 15:32 324
    0

    pegazusa

    9 lipca 2021 20:34 324
    0

    fajny artykuł

    9 lipca 2021 23:35 324
    0

    wole grać roblox i zbieram na robuxy ta strona gamehag jest fajny

    9 lipca 2021 23:36 324
    0

    fajny artkuł

    10 lipca 2021 10:32 324
    0

    Fajny artykuł

    10 lipca 2021 12:02 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się