• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Granny 3 omówienie.

    Chcę wam dzisiaj omówić grę Granny 3.


    Granny to gra w której musimy uciec z jej domu za wszelką cenę.  Wyszły  na tą chwilę 3 części Granny a o 3 części jest ten artykuł.

    Przeciwnicy.
    Granny która słyszy wszystko więc nie opłaca się rzucać przedmiotów na podłogę. Grandpa który dobrze nie słyszy ale jest bardziej niebezpieczny bo ma karabin i może was z daleka strzelić. Slenderina która może nam się pojawić kiedy odwrócimy się. Jeśli się nie odwrócimy na czas pokona nas i przejdzie nam 1 dzień. Aligator który zamiast ośmiornicy występuje w wodzie. Kruk który ma przedmiot by się go pozbyć musimy zapalić w kominie i odleci od 4 do 6 min.

    Początkowa scena.
    Stajemy przed bramą która nagle się otwiera i bez wahania wchodzimy potem patrzymy bo brama zatrzaskuje się i potem jak stajemy przed domem granny odwracamy się i tam stoi grandpa który do nas strzela.

    Pluszowy miś.
    Pluszowy miś działa tak samo jak w Granny 1 musimy dać go do kołyski ale jak go trzymamy grandpa i granny wie gdzie jesteśmy i nas gonią. Kiedy damy go do kołyski pojawia się slenderina i jak już zniknie mamy pewność że się nam nie pojawi. I też daje nam losowy klucz.

    Bronie.
    Karabin do zdobycia od dziadka kiedy śpi lub strzelimy go inną bronią o której zaraz. Jest szansa że karabin będzie mieć naboje. Proca do której naboje to kamyki które możemy zdobyć na polu. Proca jest nam potrzebna do strącenia wazonów do których musimy nabrać wodę.

    Lock pick.
    Jest potrzebny do otwierania zamkniętych drzwi.

    Sceny śmierci.
    Sceny śmierci są dwie. Pierwsza to jak stoimy na skraju dachu i przed nami soi dziadek po chwili do nas strzela i spadamy do paszczy aligatora. Druga to jak jesteśmy w bagażniku samochodu i po jednej stronie stoi dziadek a po drugiej babcia która wrzuca do nas odpalony dynamit potem wybucha i dziadek i babcia też umierają, Ta scena miała też update gdzie po wrzuceniu dynamitu dziadek odchodzi i zakłada sobie okulary przeciw słoneczne.

    Scena ucieczki.
    po otwarciu bramy uciekamy jak najszybciej i patrzą na nas jak uciekamy Granny Grandpa i Slenderina.

    Kokos.
    Kokos ma takie same zastosowanie jak melon w Granny 1 by sprawdzić co jest w nim ukryte trzeba go przeciąć za pomocą gilotyny.

    Wazony.
    Wazony jak przedtem powiedziałem trzeba strącić za pomocą procy. By je napełnić wodą trzeba zejść na duł i napełnić je wodą z beczki i jak to się zrobi trzeba zejść do piwnicy gdzie jest pomieszczenie na dwa wazony i je tam położyć.

    To już jest koniec mojego artykułu myślę że wam się spodoba. Pa.

    4 lipca 2021 19:02 324
    0

    spokjo artykul nie gram granny 3 bo niema telefonu bo mi sie popsuł

    11 lipca 2021 15:27 324
    0

    fajne omówienie

    14 lipca 2021 13:10 324
    0

    ja 1 raz przeszedlem a 2 raz prawie bo 5 dzien ostatni odzradzm sie w celi i dostaje strzała po między oczy!?

    16 lipca 2021 16:47 324
    0

    Ja przeszłem już extreme **********

    16 lipca 2021 18:19 324
    0

    fajnie wiem że niedawno wyszła trujka napewno zagram ; P

    18 lipca 2021 13:20 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się