• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Assassin's Creed: Gra vs Film (Informacje przedpremierowe)

       Jest już ustalona premiera filmu Assassin's Creed w reżyseri Justina Kurzel, jednak to nie jest portal o filmach ,więc
    w moim pierwszym artykule na Gamehagu chce powiedzieć o różnicach i podobieństwach filmu od gier na podstawie
    zwiastunów i informacji przedpremierowych.

        Film nie jest kręcony na podstawie żadnej konkretnej części z serii Assassin's Creed i jest całkiem oddzielną historią,
    ale osadzoną w tym samym uniwersum.
        Pierwszą najbardziej zauważalną różnicą będzie to ,że w przeciwieństwie do gier większość filmu będzie rozgrywała
    się w teraźniejszości a tylko około 35% w przeszłości (Animusie).
      Jeżeli jestem już przy Animusie to powiem ,że został on poddany całkowitej transformacji w grach był ,,łóżkiem'' na
    którym protagonista się kładł, teraz jest wielkim mechanicznym ramieniem ,które unosi korzystającego do góry.
    Protagonista wykonuje wszystkie ewolucje i ruchy swojego przodka co tłumaczyłoby to ,że korzystający z Animusa
    zyskują umiejętności i sprawność swoich przodków.
      W pewnym momencie zwiastunu spostrzegawczy człowiek mógł dojrzeć podwójne ukryte ostrze którego użyła
    Asasynka przeciwko dwóm przeciwnikom.
      Wątek Agilara (przodka głównego bohatera) będzie się toczył w czasie hiszpańskiej inkwizycji czyli czyli w roku
    1491. Trzeba pamiętać że w tamtym okresie żyje i działa Ezio Auditore da Firenze ,ale w samym filmie na pewno
    go nie zobaczymy lecz szkoda by przepuścić taką okazję i nie puścić oczka do graczy.
       Pojawi się wątek Allana Rikkina czyli dyrektora generalnego Abstergo który prawdopodobnie pojawia się
    książkach i komiksach.
       Po polskiej premierze 6 stycznia na pewno napiszę drugi artykuł w którym wypiszę wszystkie nawiązania do gier
    o których twórcy filmu teraz nie powiedzieli. Film jak na razie zapowiada się całkiem dobrze i sam czekam na niego
    z zapartym tchem.

    13 grudnia 2016 13:40 324
    0

    Więc czekam na premierę i kolejny artykuł :)

    13 grudnia 2016 19:13 324
    0

    Ja także nie mogę się doczekać! Saga o Assassinach to są moje najlepiej wspominane gry. Co do ukrytego ostrza to w całym filmie będą poukrywane takie niespodzianki ja zauważyłem jeszcze miecz Ezia.

    13 grudnia 2016 19:16 324
    0

    W gry grałem,książki czytałem ,więc i film z mojego ulubionego universum pewnie też zobacze

    14 grudnia 2016 15:53 324
    0

    +MaxAcr Miecz Ezia mogłem przeoczyć. Mógłbym cię prosić o informację gdzie to zauważyłeś? Wspomnę o tym w następnym artykule.
    .

    14 grudnia 2016 19:37 324
    0

    Następny artykuł może się pojawić odrobinę później niż 6 stycznia

    14 grudnia 2016 19:51 324
    0

    Dzięki za brak hejtu za słabą pracę

    15 grudnia 2016 20:27 324
    0

    też czekam na tren film :)

    15 grudnia 2016 22:46 324
    0

    Też obejrzę

    17 grudnia 2016 22:13 324
    0

    fajno s c

    19 kwietnia 2020 19:22 324
    0

    film jest bardzo fajny, a zwłaszcza seria gier

    19 kwietnia 2020 20:16 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się