• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak Epic Games chce wykosić Steam.

    W tym artykule opowiem jak platforma Epic Games chce wykosić Steam.


    Od niedawna na Epic'u jest wielka wyprzedaż gier,w taki właśnie sposób Epic chce pobić Steam. Te gry to m.i.n NBA 2k21,Frostpunk, GTA V, Among us i inne. To co teraz robi Epic to tylko wierzchołek góry lodowej. Jednak raczej im się to nie uda. Steam jest dłużej na rynku niż Epic. A gracze ze steama nie przeniosą swoich kont na Epic. Ja stoję murem za Steamem. Jednak inni będą popierać Epic Games. Moim argumentem jest to że,Steam jest dłużej na rynku gier,a na szybko Epic nie dogoni steama. Jest to istny wyścig szczurów. Dla dokładniejszysz faktów polecam kanał na YouTube o nazwie TVGRYpl.
    Jednak nie rozwiałem wszystkich wątpliwości. Taka akcja według mnie będzie trwać do 4 lat, ponieważ właściciele Steam'a tak łatwo się nie poddadzą.
    Jest jeszcze drugi czynnik. Przez takie przeceny twórcy gier m.i.n EA i Rockstar North odejdą, ponieważ Będzie to zmniejszenie ich zarobku. Dajmy tu GTA V
           Rockstar zarabia z niej na zakupie tej gry i na zakupie kart Shark przez graczy. To zmniejsza ich zarobki. A EA nie będzie miało z tym problemów. W tej sprawie polecam bycie 50/50 czyli popierać jedną z tych stron a także jednocześnie być neutralnym. Jeśli ktoś ma wiek boomera a w coś takiego się nie zagłębia zachęcam do doinformowania. Nie każdy musi popierać Steam lub Epic. Na dłuższą metę nie jest to szkodliwe. Lecz niektórych graczy może to zaniepokoić, bo mogą stracić silną więź ze swoją ulubioną platformą.Niektóre gry są tylko na Epic'u lub Steami'e np.Counter Strike:Global Offensive w skrócie CS:GO. A na Epic jest to Fortnite. Na steamie zarobek z CS'A-to skrzynki i malowania,a w Fortnite-V-dolce i pakiety Skórek.
    Steam dobrze się trzyma a Epic chce go dosłownie odkleić od rynku gier. Niestety GameHag nie interesuje się tym. Ten artykuł jest skierowany nie tylko do użytkowników GameHag'a a także jego administratorów. Ja proponuję założenie dwóch kont i porównanie platform własnoręcznie. To pytanie jest jak Playstation czy Xbox. Mam przyjaciela który jest od tego specjalistą. To on zrobił za mnie research do tego artykułu. Epic przyciągało do siebie graczy przez promocje już od ich powstania.To właśnie ich znamy od Unreal Tournament. Mamy ciekawe wspomnienia od Epic'a i Steam'a. Na obu graczy tych platform są nazywani żartobliwie "Fortnite kid" lub "CS kid". Chciałbym mieć życie w którym obie te platformy w ogóle się nie kłócą. Chcę pomóc osobom które boją się udziału w tej kłótni i jednocześnie je pozdrowić. Dziękuje za przeczytanie,Anon.

    27 czerwca 2021 21:47 324
    0

    epic games wzrosło przez fortnite i nie wiem co widza w tej grze ludzie bo jest to zwykle battle royale z animacją dla dzieci a gra zawierała i zawiera dużo bug'ów większosc coumunity to są toksyczne dzieci i nie tylko dzieci. Epic games przez taką gre zdobyło dużo pieniedzy i popularnosci, wiec dali gta V za darmo poniewaz rockstar Games sie zgodziło właśnie z powodu popularności i pieniędzy, nie oszukujmy się, każdy by się zgodził tylko problem teraz jest taki że toksyczne dzieci przechodzą z fortnit'a na Gta V i teraz te comunity jest bardziej toksyczne niz kiedys, przez to ze gierka jest za darmo jest teez wiecej cheaterów. CO do Nba 2k211 zawiodlem sie troche bo gra kosztowala ponad 200 zł była droższa niż cyberpunk. Ogólnie to epic games już jest na topce sklepów z grami, nie mam zamiaru obrażać epic games ale ogólnie chodzi mi o to ze zrobili dupiatą gre i dzieci na to poszly przez to inne gry sie sprzedaly na epic games. Wniosek jest taki ze gry powinny byc od 13, 16 lat a nie od 9. Pozdro

    27 czerwca 2021 23:36 324
    0

    aha. Bardzo Interesujące

    28 czerwca 2021 00:18 324
    0

    gdyby ie fortnite to by o nie istniał

    28 czerwca 2021 08:38 324
    0

    ciastol prawda

    28 czerwca 2021 08:41 324
    0

    haha

    28 czerwca 2021 09:02 324
    0

    more informejszyn

    28 czerwca 2021 12:41 324
    0

    hahahahaha

    28 czerwca 2021 17:01 324
    0

    EJ no fakt

    29 czerwca 2021 10:58 324
    0

    Haha :))

    29 czerwca 2021 17:52 324
    0

    nie wiem co ludzie widzą jak jest coś darmo ale jak jest za darmo a chcesz mieć to boeż ale moim zdaniem najlepszy steam wogule ma lepszy gry lepszą obsługę i dodatkową opcję z niektórych gier możecie sprzedawać itemy i np. ja mam kupionego prison architecta i jest coś takiego tam jak steam work achop i tam są mapy jeżeli epick games chce się spłukać w walce z steamem to poniesie ogromne koszty ja używam steama i nietylko ja np. Youtuberzy też kożystają jak wogulę patrzę jak ten ****** epick uzależnoa małe dzieci to normalni płakać sie chce na steamie nie byłem tego świadkiem ale nie jest zakidosowany a epick games runie bo nie ma tylu gier co steam

    29 czerwca 2021 22:32 324
    0

    nie wiem co ludzie widzą jak jest coś darmo ale jak jest za darmo a chcesz mieć to boeż ale moim zdaniem najlepszy steam wogule ma lepszy gry lepszą obsługę i dodatkową opcję z niektórych gier możecie sprzedawać itemy i np. ja mam kupionego prison architecta i jest coś takiego tam jak steam work achop i tam są mapy jeżeli epick games chce się spłukać w walce z steamem to poniesie ogromne koszty ja używam steama i nietylko ja np. Youtuberzy też kożystają jak wogulę patrzę jak ten ****** epick uzależnoa małe dzieci to normalni płakać sie chce na steamie nie byłem tego świadkiem ale nie jest zakidosowany a epick games runie bo nie ma tylu gier co steam

    29 czerwca 2021 22:32 324
    0

    jeszcze jedno jak coś nie darmo to kidy się ******ą więc teraz epick się bardzo naraża

    29 czerwca 2021 22:34 324
    0

    siemanokolano ok

    30 czerwca 2021 10:27 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się