• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Większa ilość fps w grze Counter Strike Global Offensive

    Witam przedstawię tobie 5 sposobów na zwiękrzenie ilości fps w grze.
    1.Wejdź w ustawienia graficzne gry i wszystko pozmieniaj na ustawienia najniższe.
    2.W konsoli , którą uruchomisz wciskając tylde( ` ) i wpisujesz cl_forcepreload 1 i fpsmax 0
    3. ( Jeśli grasz na laptopie ) W pasku zadań klikasz na znaczek baterii.Wybierz plan zasilania i zmieniamy na Wysoka Wydajność
    4.Wchodzisz w steama BIBLIOTEKA-GRY i na naszego CS klikamy prawym przyciskiem myszy potem WŁAŚCIWOŚCI-USTAW OPCJE URUCHAMIANIA i wpisujecie te komendy :-console -novid -high -refresh 144 -threads 4 -nod3d9ex -nojoy -freq 144 -mat_queue_mode 2 -processheap +mat_queue_mode 2
    5.
    Klikacie w TEN KOMPUTER  prawym przyciskiem myszy na właściwości.Po lewej stronie znajduje się ZAAWANSOWANE USTAWIENIA SYSTEMU klikacie w to potem na GÓRZE pisze ZAAWANSOWANE klikamy w to po kliknięciu naszym oczom ukazuje się WYDAJNOŚĆ-klikamy w ustawienia- EFEKTY WIZUALNE i zaznaczamy DOPASUJ DO UZYSKANIA JAK NAJLEPSZEJ WYDAJNOŚCI.

    BONUS:Jeśli niezależy tobie na wyglądzie gry wchodzisz ustawienia wideo w CS-ie i zmieniasz proporcje ekranu na najmniejsze równierz zróbcie to z rozdzielczościa.

    Myślę że pomogłem.Miłej Gry.


    Ciekawe info o grze:

     

    Counter Strike Global Offenisvie (CSGO) - wieloosobowa gra komputerowa z gatunku firstperson shooter, stworzona oraz wydana przez studia VALVE CORPORATION i HIDDEN PATH ENTERTAINMENT, które wjuż wcześniej pracowały nad COUNTER-STRIKE: Surce.  
    Jest to najnowsza część z serii Counter-Strike.
    Counter-Strike Global Offensive wydano 21 sierpnia 2012 roku na platformę STEAM.Gra jest dostępna na platformach :Windows, Linux, OS , XBOX 360 oraz PlayStation 3.

    7 grudnia 2016 13:40 324
    0

    Tych sposobów sam użyłem i FPS podskoczyły i to ostro

    11 grudnia 2016 06:46 324
    0

    Ciekawe ciekawe

    13 grudnia 2016 11:51 324
    0

    Dzięki ,przyda się

    14 grudnia 2016 16:04 324
    0

    przydatne

    16 grudnia 2016 18:18 324
    0

    Dziękuję za opinię :D

    16 grudnia 2016 18:46 324
    0

    Ja znam 6 sposób: sprawdź swe połączenie z internetem. xD

    20 grudnia 2016 22:00 324
    0

    Jednak nie działa ,ale i tak dzięki

    22 grudnia 2016 12:40 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się