• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Top 5 kombinacje skinów w Fortnite

    Siema, mój ostatni artykuł został odrzucony, ale mam nadzieję, że ten się wam spodoba. Dzisiaj pokażę Wam top 3 moich ulubionych kombinacji skinów w Fortnite. 
    Lecimy!!!

    5.As Przestworzy+Wytrzymały płaszcz
    Listę moją otwiera skórka za 2000 v-dolców, czyli As Przestworzy wraz z Wytrzymałym Płaszczem, czyli plecakiem od Magnusa, który również kosztuje 2000 v-dolców. Połączenie to może i jest drogie, ale jest też idealnie do siebie dopasowane. Plecak ten świetnie jakby przedłuża futro na ramionach Asa. Przez swoją cenę umieszczam go na najniższym miejscu.
    4.Bombowe Barwy+Królewska Tarcza
    Na kolejnym miejscu znajduje się zestawienie najczęściej pojawiającego się w sklepie skina czyli Bombowych Barw wraz z plecakiem Giermka z karnetu bojowego drugiego sezonu. Według mnie kolorami prawie wcale nie odbiegają od siebie. Połączenie jest naprawdę ładne i nie często spotykane, więc jeśli posiadacie właśnie to połączenie możecie poczuć się wyjątkowo.
    3.Omega+Mroźny Całun
    Jest to połączenie dwóch rzeczy z karnetu bojowego. Oba skiny mają mroczne kolory, dlatego idealnie do siebie pasują. Niestety tylko gracze grający od 4 sezonu mogą sobie na to pozwolić, ponieważ Omega jest skinem za 100 stopień właśnie w 4 sezonie. Mroźny Całun to peleryna od Zmierzchu Bogów, który jest do zdobycia za 100 stopień, lecz tego sezonu i otrzymujemy ją za wbicie 4 poziomu tej postaci. Jest to skin ciemny, więc nie wyróżnia się za bardzo na polu walki.
    2.Prędkość Graniczna+Ciemiężca
    Oba przedmioty wręcz idealnie do siebie pasują. Kolory tych skórek są niemal identyczne, a sam plecak świetnie zapełnia pustkę na plecach tego skina. Skórka jest do zdobycia za 23 stopień karnetu tego sezonu, lecz plecak jest od skina Egzekutor, który otrzymujemy za zrobienie wszystkich wyzwań z 7 różnych tygodni. Połączenie jest tak jak poprzednie ciemne i może być dobre do tryhardu.
    1.Pięściarka Królikatorka+Skrzydła Amora
    Na pierwszym miejscu mojego zestawienia znajduje skin, którego musimy kupić w sklepie za 1500 v-dolców, lecz według mnie skin ten jest warty każdej wydanej wirtualnej waluty. Za skrzydła również musimy zapłacić, lecz tutaj aż 2000 v-dolców. Jest to skin bardzo wyróżniający się na polu walki. Polecam go bardziej ogarniętym graczom, bo grając tą skórką jesteście naprawdę z daleka widoczni, lecz mnie to nie zniechęca i często gram tym połączeniem.

    Mam szczerą nadzieję, że jest przynajmniej trochę lepiej niż poprzednio i dacie mi szansę.Oczywiście zachęcam Was również do skomentowania artykułu czy zgadzacie się ze mną i co byście zmienili.
    Siema

    24 września 2018 10:11 324
    1

    Ciekawa opinia

    24 września 2018 11:07 324
    1

    spoko kombinacje

    24 września 2018 17:12 324
    1

    dam swoją kombinacje galaxy + plecak kruka (nie pamiętam jak się nazywał)

    24 września 2018 20:06 324
    1

    Fajne kombinacje XD

    6 października 2018 17:28 324
    1

    kozak:) chodź już nie gram w fortnite xD

    6 października 2018 22:01 324
    1

    nice, może być

    6 października 2018 22:51 324
    0

    Spoko mi się jeszcze podoba taryfiara+peleryna ragnarocka+ kilof drifta

    6 października 2018 22:52 324
    0

    spoko i spoko

    9 października 2018 19:52 324
    0

    nawet nawet

    10 października 2018 12:42 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się