• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    TheLastOfUs doczekało się kontynuacjii!

    Czy jest ktoś z graczy PS4 kto nie słyszał o tak wspaniałej grze jakom jest The Last Of Us na 99,9% NIE
    Śmiem twierdzić że ten tytuł jest równie dobrze znany graczom PC, ta wspaniała gra wkońcu doczekała się kontunuacji
    jeżeli interesuje cię coś więcej zapraszam!

    The last of Us jedna z najbardziej, jak nie najbardziej utytułowanych gier na platforme PlayStation. Pod koniec stycznia 2014 gra miała na koncie
    już 231 nagród.W tym kilkanaście dla najlepszej gry roku 2013/2014.

    Kilka dni temu odbyło się PlayStation Experience 2016 gdzie owa gra została ujawniona wraz z innymi premierami,
    przez wielu tak wyczekiwany tytuł ujżał światło dzienne.
    Akcja gry będzie się odbywała 5 lat po zakończeniu wydarzeń z pierwszej części.
     Po obejrzeniu zwiastunu wiem napewno że klimat gry będzie taki sam, jak nie lepszy od częsci pierwszej.
    Ellie śpiewająca i grająca na gitarze w opuszczonym domu pełnym trupów, mroźi krew w żyłach i jeży włosy na głowie.
    Nie ma jeszcze szczegółowych informacji co do premiery ale można mniemać że premiera tej gry odbędzie się w 2018roku.
    Nie moge doczekać się premiery odkąd pierwszy raz zagrałem w TLOU w 2013roku nie mogłem doczekać się kontynuacji. Jeżeli posiadasz ps3 lub ps4 grzechem jest nie zagranie w ten tytuł
    Warto jeszcze dodać że ujawniono takie gry jak:
    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
    The Last Guardian
    Nioh
    Vane
    Gravity Rush 2
    Yakuza Kiwami and Yakuza 6
    Oraz DLC do Uncharteda 4
    UNCHARTED: The Lost Legacy

    6 grudnia 2016 12:30 324
    0

    Dobre!

    9 grudnia 2016 21:02 324
    0

    Dobre

    16 grudnia 2016 13:02 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się