• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Call of Duty: Black Ops - Recenzja

    Witaj,
    Chciałbym ci pokazać moją recenzje na temat gry Call of Duty: Black Ops.
    Początek gry jest dość dziwny. Budzimy się na jamiś metalowym krześle i jesteśmy rażeni prądem. Przed nami znajduję się jakiś telewizor i szyba. Szyba za którą ktoś patrz na nas. Znajdują się tam również monitory na których są dziwne cyfry. Tego siermiężnego widoku dopełnia tacka ze strzykawką. Jednym słowem obrazek zatytułowany "chyba mam kłopoty". Za niedługą chwilę jednak dowiadujemy się, że jesteśmy przesłuchiwani. Jeżeli chodzi o kwestie techniczne, to brak tu większych zmian czy innowacji. Call of Duty: Black Ops, to praktycznie ta sama gra, co jej poprzedniczki. Zmienia się sceneria, zmieniają się postacie, i historia a proces strzelania lub poruszania się pozostaje bez zmian.
    Oczywiście prozaiczne bieganie i strzelanie zostało urozmaicone chociażby scenami pościgów czy strzelaniem z przeróżnych CKM-ów czy działek, ale wszystko to już widzieliśmy.
    Jedynymi momentami ''Łaaaaał'' było to jak ( oczywiście według mnie ) dowiadowaliśmy się, że Reznow nie istnieje i pobyt na statku w ostatniej misji.
    Jak już wiemy, twórcy Call of Duty: Black Ops nie lubią, gdy gracz obiera za ścieżke tą ''złą'' dlatego też postanowili zrobić niekończące się fale przeciwników w niektórych momentach.
    Singiel singlem, ale chyba wszyscy wiemy, na czym tak naprawdę zależy osobom, które są fanami serii Call of Duty. Oczywiście na trybie multiplayer. Pierwsze wrażenie, jakie przychodzi do głowy, to "ja już w to grałem". I faktycznie jest tak. Treyarch postanowiło nic nie majsterkować przy trybie Multiplayer.
    Wszystko było by super gdyby nie te błędy techniczne psujące krajobraz. 
    Jak na tytuł, który był zapowiadany jako laurka dla pecetowców, finałowy produkt służy w tym przypadku raczej jako zamknięcie tagu [sarcasm]. 
    Oprócz problemów z grafiką, multiplayer Call of Duty: Black Ops ma kłopoty z o wiele poważniejszą dolegliwością - lagiem.
    Czas zebrać to wszystko do kupy. Tryb singleplayer Call of Duty: Black Ops wykazuje sporą poprawę w konstrukcji fabuły względem poprzednich części. Jest ona mniej chaotyczna, bardziej uporządkowana i jest podawana w bardziej przystępny dla gracza sposób. Ale niestety sami wiecie co nie psuje gry bardziej niż usunięcie plików gry. Lagi i błędy. Podsumowując moja ocena wynosi 6/10 no może 7/10. Mam nadzieję, że artykuł się spodobał jak tak to napisz co o nim sądzisz w komentarzu. Pozdrawiam.
    Autor: Łukasz ''Duduś''

    5 grudnia 2016 13:21 324
    0

    ta gra jest super naprawde

    14 stycznia 2017 09:43 324
    0

    Dla mnie to najlepsza część call of duty

    1 marca 2017 14:24 324
    0

    szanuje że aż tyle napisałeś

    2 stycznia 2020 22:21 324
    0

    mi by się nie chciało

    2 stycznia 2020 22:22 324
    0

    ale chyba wolę battelfilda

    2 stycznia 2020 22:22 324
    0

    ale i tak szanuję

    2 stycznia 2020 22:22 324
    0

    fajne ale nam co wolę batelfild czy cal of duty

    3 stycznia 2020 09:01 324
    0

    ale fajna recenzja


    3 stycznia 2020 10:39 324
    0

    szanuje ciebie za to

    3 stycznia 2020 10:39 324
    0

    COD Spoko ale ja wole battlefield a najlepszy to battlefield 3 legenda xd

    3 stycznia 2020 17:01 324
    0

    na telefon call of duty jest za free

    28 stycznia 2020 16:39 324
    0

    a ja wolę call of duty 1 i 2 oraz części na ps2

    16 lutego 2021 21:17 324
    0

    Fajny artykuł i fajna gra

    17 lutego 2021 10:13 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się