• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Dirt 3

    W tym artykule opowiem o mojej ulubionej grze z serii dirt




    Dirt 3 to gra wydana w 2011 roku przez codemasters. W tej grze morzeż wcielić się w rolę rajdowca ale rajdy to nie wszystko co jest w tej grze są też typowe wyścigi czyli rallycross lub np Head 2 Head
    W tej grze jest kilka frakcji samochodów: Pro Open S2000 90s Group B 80s 70s 60s Rallycross Raid oraz pare map rajdowych: Finland Kenya Michigan Monte Carlo Norway pare na wyścigi: Aspen L.A. Coliseum Monaco Shibuya oraz Smelter oraz kilka na Head 2 Head: Aspen Monaco i Smelter

    Guide Dirt 3 for Android - APK Download

    Dirt 3 w dniu premiery kosztował 139,90 ale teraz można bez problemu za parę złoty kupić kod do gry a nawet jak się parę minut pozbiera kamienie dusz na gamehagu można zdobyć kod za darmo
    Dirt 3 już można uznać jako gre zapomnianą ponieważ na samym trybie online jest po parę osób ale ja już mam na steamie 400 godzin i cały czas mi się nie znudziło jak dla mnie to jest gra 8.5/10 oraz sam dirt 3 rózni się bardzo od Colin Mcrae Dirt 2 graficzne
    Dirt 3 też posiada możliwość jeżdzenia poza multiplayeren i dirt tour na Trybie Singleplayer możnaa się bardzo dobrze nauczyć jeździć a potem na dirt tour same złoto zdobywać

    Dirt 3 Complete Edition w końcu bez Games for Windows Live

    Wymagania Dirt 3 są tak niskie że prawie każdy może sobie na niego pozwolić wystarczą 2 gb ramu i Amd Athlon x64 a dla fanów Intela Intel Pentium D i 6 gb pamięci na dysku i według mnie bo sprawdzałem jak zagrasz na minimalnej grafice na amd athlon x64 i tych 2 gb ramu będziesz w stanie grać w tych 30-60 fps czyli wystarczająco

    DiRT 3 – Now Available With Steamworks Support | Codemasters Blog

    Dirt showdown (czyli ten nowszy) lub Dirt 2(ten starszy) bardzo się różni od dirt 3 ponieważ w dirt showdown zrobili bardziej zręcznościową grę i w zupełnie innym stylu a w Dirt 2 mi się bardzo nie podobają trasy chodzi głównie mi o takie nazwijmy to skrócenia trasy każdy fan Need For Speed Most Wanted powinien wiedzieć o co Chodzi Ale porównując Dirt 3 Multiplayer z Dirt Showdown Multiplayer Na Dirt 3 Multipalyer znajdzie się więcej graczy pewnie temu że są ciekawsze tryby jak: zombie i Normalny wyścig a W dirt showdown jest wyścig i Bitwy samochodów zależy kto co lubi ja polecam zagrać w obie gry i sobie porównać ale dla ludzi co wolą używać kierownicy do gier wyścigowych polecam dirt 3 ponieważ w dirt showdown niema kamery pierwszo osobowej ale jeśli to nie jest problem to można spróbować bo dla mnie na początku to był bardzo duży problem
    Dirt 3 posiada też taki nazwijmy to plac na którym można się nauczyć robić bączki porządne drifty i różne rzeczy ale na tym placu można też odszukiwać znajdziek dzięki którym odblokowujesz coraz większą część placu a te znajdźki mogą być wszędzie np: jak się rozjedzie kartony to będzie w nich itp: 

     Polecam też zagrać ze znajomymi na prywatnym lobby będziecie mogli rozmawiać ze sobą przez czat głosowy wbudowany w grę w każdej chwili można kogoś mutnąć a jak nie ma się mikrofonu można komunikować się przez chat  a jak znudzi ci się to wszystko to możesz spróbować pobijać swoje rekordy na trybie time trial albo nawet możesz być najlepszy na świecie i też bardzo fajne jest to że można rywalizować w time trialu z znajomymi co posiadają tą grę warto spróbować porywalizować z znajomymi ja z 7 znajomych co posiadają tą gre mam 1 miejsce ale były momenty kiedy spadałem na np:3 miejsce 


    podam jeszcze oceny z niektórych stron 

    gry-online 8.3/10
    google 9.3/10
    komputer świat 8/10
    gram 8/10
    moja opinia 9/10
    a wy napiszcie swoją opinie w komentarzach

    Dirt 3 to bardzo dobra ścigałka polecam zagrać i wydać na tą grę te parę złotych

    9 marca 2021 12:28 324
    0

    fajne miło się czyta i ładnie napisane

    9 marca 2021 12:45 324
    0

    no no dirty 3 "kom na expa"

    9 marca 2021 13:04 324
    0

    dirt 3 to jednak spoko giera a artykul koks tez

    13 kwietnia 2021 07:57 324
    0

    fajne się czyta

    13 kwietnia 2021 08:13 324
    0

    dziękuje za bardzo dobre przyjęcie

    13 kwietnia 2021 09:10 324
    0

    lepszy dirt 2

    13 kwietnia 2021 09:19 324
    1

    lepszy dirt 3

    13 kwietnia 2021 10:49 324
    0

    eryk_baraniak co powiedziałeś
    ja w dirta gram od 2011 od mojego ps3 po teraz z kolegami na olinie na steamie mam od 5 lat i mam 3000 godzin

    13 kwietnia 2021 19:53 324
    0

    a jak pisałem w dirt 2 mnie irytowało te takie skróty w trasie oraz ten młodzieżowy styl a w dirt 3 można powiedzieć że codemasters wróciło ddo początków do clonia mcrae 1 lub colin mcrae 2

    13 kwietnia 2021 19:56 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się