• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Watch_Dogs2 - RECENZJA

    Na drugą odsłone Watch Dogs czekaliśmy coś w okolicach 2 lat. Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy :D.
    Watch Dogs 2
    - komuś przedstawiać? Nie? ale i tak przedstawie :D
    Watch Dogs 2 to gra z motywem hakierskim. Trafiamy do słonecznego San Francisco i wcielamy sie w czarnoskórnego Marcusa (Inaczej znany jako Retr0) który dołączył do grupy hakierskiej DedSec którzy próbują udowodnić że Blume działa przeciwko społeczności...
    "bla bla bla każdy to zna" ~ Paulo Coelho xd.
    Gra przeze mnie została bardzo pozytywnie przyjęta.


    A za to że Watch Dogs 2 od swojego "Starszego Brata" różni się tym że gra jest pogodna oraz miejscami śmieszna. Grafika - to co mnie cieszy najbardziej - jest kolorowa nie ponura jak u swojego poprzednika. Misje pobocze są czasami lepsze od głównych. Jedyne co mnie denerwowało to zakończenie - wole nic nie mówić bo jeszcze zdradze zakończenie (sami obejrzcie ;) ). Na plus zasługuje Śruba ( a tak by the way - #TEAM_ŚRUBA) który no mówiąc w skrócie jest zaj***sty jak kawałek krakowskiej dla mojego psa. Pojawiają sie postacie z pierwszej części - T-Bone a nawet sam Aiden (ale niestety Aiden tylko na "ułamek sekundy"). Mimo że gra jest głównie pogodna i śmieszna (czasami) to możemy doświadczyć smutnych momentów (czego nie brakowało w 1 ). Jest jeszcze wieeeele rzeczy pozytywnie przedstawiającą tą gre ale skupmy sie na negatywnych... Dziękuje skończyłem recenzje :D !
                                                         PODSUMOWUJĄC
    Watch Dogs 2 to NAPRAWDE udana gra. Dobry środek uspokajający po Mafii 3 (#KtokolwiekWidział_KtokolwiekWie).  Udana fabularnie, Udana graficznie, Udana dźwiękowo, Udana "ŚRUBOWO" :D i PRAWIE wszędzie udana. Zakończenie to jedyny minus którego sie doszukałem.Dziękuje Dobranoc
                                                                                                WenTa

    A jeszcze jedno! Kto z was jest z #TEAM_ŚRUBA ten pisze w Komentarzach ;D

    (za literówki przepraszam (jeśli są) Wszystkie które znalazłem poprawiłem)

    28 listopada 2016 16:19 324
    0

    Fascynujące, doprawdy fascynujące.

    28 listopada 2016 21:45 324
    0

    Fajna recenzja :)

    28 listopada 2016 22:55 324
    0

    Spoko recenzja :)

    3 grudnia 2016 21:45 324
    0

    Dziekuje wszystkim za dobry odbiór recenzji ;D

    4 grudnia 2016 15:35 324
    0

    Spoko Recenzja

    10 grudnia 2016 21:57 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się