• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Rezenzja GRY - Euro Truck Simulator 2

    Ta gra sprawi, że ludzie zrelaksują się, zrelaksują i nie tylko ...


    Najlepsza gra relaksacyjna

    SCS Software to moja ulubiona firma zajmująca się grami. 18 października 2012 roku wydali tę grę, Euro Truck Simulator 2. Teraz prawdopodobnie powiedzieliście co ?! Tak, w 2012 roku gra nadal wygląda świetnie. Ale najważniejsze jest to, że gra wciąż żyje i otrzymuje nowe duże aktualizacje w ciągu roku. SCS nie stworzył trzeciej wersji i nie planuje tego robić w najbliższej przyszłości. Chcą na bieżąco aktualizować swoje symulatory, ETS2 i młodszego brata American Truck Simulator. SCS różni się od innych dużych studiów AAA lub niektórych niezależnych studiów, które co roku lub co dwa lata wydają nową wersję swoich gier. Dlatego SCS jest moją ulubioną firmą zajmującą się grami. Po prostu aktualizują obie gry, a każda aktualizacja sprawia, że obie gry są coraz lepsze. Zrobili duże kroki od 2012 do 2020 roku i mają plany na kolejne lata.

    Ok, może jeśli sprawdzisz stronę sklepu, powiesz, że ma za dużo DLC. Tak, masz rację, ale pozwól mi to wyjaśnić. Nowym graczom polecam nie tylko kupować podstawową grę, ale wybrać jeden z pakietów. Na przykład pakiet Essentials. Otrzymasz dużo treści za bardzo dobrą cenę. Nowe ciężkie ładunki, nowe części Europy do zbadania (Skandynawia, Polska, Słowacja i niewielka część Węgier), pakiet tuningowy do kół i akcesoria do kabiny. Możesz indywidualnie kupić podstawową grę plus jedno z rozszerzeń mapy i wybrać pakiety DLC, które chcesz, ale jak powiedziałem, dla nowych graczy lepiej jest kupić pakiet. Każdy może zbudować własną wersję gry. ETS2 ma wiele wyprzedaży w ciągu roku, więc nie bój się ceny. SCS muszą na czymś zarabiać, dlatego mają wiele DLC do gry, a następnie mogą aktualizować grę i ulepszać ją przy każdej nowej aktualizacji.

    Teraz powinienem powiedzieć coś o rozgrywce. To jest bardzo proste. Na początku nie możesz mieć własnej ciężarówki. Po pierwsze, musisz zarabiać, jeżdżąc dla innych firm. Wybierz pracę z Szybkich prac. Później, gdy zarobisz trochę pieniędzy, możesz kupić swoją pierwszą ciężarówkę. Teraz możesz zabrać ładunki ciężarówką i zarobić więcej na dostawach. Jeśli potrzebujesz, możesz pożyczyć pieniądze z banku. Kiedy Twój kapitał będzie wystarczająco duży, możesz kupić więcej ciężarówek i zatrudnić kierowców, którzy będą Ci jeździć, a oni pomogą Ci zarobić jeszcze więcej pieniędzy. Jest też system poziomowania. Po każdej dostawie otrzymujesz doświadczenia. Kwota zależy od tego, jak dobrze jechałeś z punktu A do B, kategoria ładunku, jak długo trwała podróż i od Twojego poziomu. Każdy nowy poziom dostajesz jeden punkt, który możesz wydać na jedną z umiejętności. Na przykład, jeśli chcesz zabrać ładunki ADR (niebezpieczne), będziesz potrzebować punktu, aby to odblokować. Nowy poziom odblokuje także nowe opcje personalizacji i ciężarówki. Jeśli boisz się szlifowania, nie martw się. Kiedy zaczniesz jechać, zobaczysz, że nie jest to denerwujące. Możesz skorzystać z skrótu, używając modów lub kodów;).

     

    Czy powiedziałem o modach? Tak, możesz pobierać samochody, ciężarówki, mody graficzne, mapy itp. Z Warsztatu Steam lub różnych stron z modami. Wolę bawić się wersją standardową, ale podczas Świąt lubię Frosty Winter Weather Mod.

    DAvGZijW1wat8OuTfPsL6cxrZ2mzSM.jpg

    Ok, wróćmy do rozgrywki. Może brzmi to dość nudno po prostu jeżdżenie po mapie, ale wierz mi, to naprawdę relaksujące. Nie masz żadnego stołu z wynikiem, na którym porównujesz swoje statystyki ze znajomymi lub innymi graczami. Włącz ulubioną stację radiową lub słuchaj ulubionej listy odtwarzania muzyki. Po prostu usiądź i zrelaksuj się. Możesz oczyścić umysł i poczuć się bardziej pozytywnie. Jeśli jesteś zapalonym graczem na symulatorach, takim jak ja, możesz ustawić wiele rzeczy na bardziej realistyczne. Możesz mieć realistyczne hamulce pneumatyczne, sekwencyjną lub ręczną skrzynię biegów, bardziej realistyczną fizykę i tak dalej.

     

    Gram w grę za pomocą kontrolera Xbox One. Zrobiłem przewodnik, jak to skonfigurować. Czy potrzebujesz gamepada lub kierownicy, aby cieszyć się grą? Nie, nie masz. Możesz grać tylko na klawiaturze, ale polecam używanie myszki do kierowania, a może także do przyspieszania i hamowania, w zależności od tego, co wolisz. Zakładka Społeczność Steam zawiera wiele poradników, jak skonfigurować ustawienia, jeśli będziesz potrzebować pomocy.

     

    SCS oferuje w ciągu roku kilka upominków, w których można zdobyć darmowe DLC. Nie zapomnij założyć konta w World of Trucks. Nie jest to konieczne, ale polecam, bo będziesz mógł brać zewnętrzne kontrakty. Kontrakty zewnętrzne to zadania, które musisz zakończyć na czas, a nie w czasie gry, ale w czasie rzeczywistym. Więc jeśli masz 24 godziny na dokończenie pracy, masz 1 dzień na jej ukończenie w prawdziwym życiu. Kontrakty zewnętrzne oferują więcej miejsc pracy do wyboru. Jeśli nie znalazłeś ładunku, który chcesz w normalnych zadaniach, możesz go znaleźć w kontraktach zewnętrznych. Najlepszą częścią świata ciężarówek są wydarzenia. W ciągu roku SCS organizuje kilka wydarzeń. Na przykład na Boże Narodzenie dostarczysz specjalny zwiastun świąteczny z prezentami. Po ukończeniu otrzymasz kilka przedmiotów do ekwipunku Steam, które możesz sprzedać na rynku Steam lub użyć w grze, aby dostosować swoją ciężarówkę.

    Grafika wygląda bardzo dobrze i możesz cieszyć się grą również na komputerach z niższej i wyższej półki. Każdy może zagrać w tę niesamowitą grę.

     

    Ok, to wszystko. Teraz kilka końcowych słów. Zdecydowanie polecam Euro Truck Simulator 2 wszystkim, którzy lubią jeździć i chcą najlepszej relaksującej gry. Społeczność jest miła, przyjazna, a twórcy aktualizują grę. Jeśli chcesz jeździć po USA, wypróbuj American Truck Simulator.

    3 marca 2021 15:13 324
    0

    yyy dlugie to Xd nwm nieocenie niegrałem

    3 marca 2021 15:56 324
    0

    Uwielbiam tą grę, jest jedną z moich ulubionych gier

    4 marca 2021 08:51 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się