• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Star Wars The Old Republic PORADNIK

    Star Wars The Old Republic (SWTOR) to gra MMORPG produkcji EA i BioWare która jest oparta (jak sam tytuł mówi) na "świecie" Star Wars. Rozgrywa sie w czasach Starej Republiki.
    Są 2 frakcje: Imperium Sith'ów i Republika.Na każdą frakcje przypadają 4 klasy
    W Republice: Rycerz Jedi (Jedi Knight) Negocjator Jedi (Jedi Consular) Przemytnik ( Smuggler) i Żołnierz Republiki (Republic Trooper)
    W Imperium: Wojownik Sith ( Sith Warrior) Sith Inkwizytor (Sith Inquisitor) Łowca Nagród ( Bounty Hunter) i Agent Imperialny (Imperial Agent).
    Niestety w jakimś momencie może się okazać iż mamy za mały Level na pokonanie jednego Boss'a i cała praca w grze idzie w piz-Idzie w las :D.
    Ale ja mam poradnik (nie zbyt profesjonalny :D ) jak można temu zaradzić. 

     

    Napoczątku oczywiście wybierzcie interesującą was klase - wolicie być dobrzy? wybierzcie Republike, źli?-Imperium, wolicie bić z bliska? wybiercie Jedi Knight lub Sith Warrior, wolicie bić z daleka? wybierzcie Trooper'a lub Agenta itd. Żeby mieć dosyć dobry lvl na koniec Tutorialu wykonujcie zadania poboczne które są dobrą odskocznią od zadań głównych. Na pierwszej planecie jest to wręcz OBOWIĄZKOWE! Na pierwszej planecie za zadania poboczne dostajecie w hu.. BARDZO DUŻO XP'a :D. Ale pewnie spytacie "Co zrobić jeśli już nie jest się na pierwszej planecie"? Otóż gdy skończycie pierwszą planete w Ekwipunku bedziecie mieli taki przedmiot z ikoną XP. Jest to Boost XP'a. Działa on przez 3h... Uwaga!... gdy jesteście w grze! Czyli gdy sobie włączycie ten Boost i sie wylogujecie to NIE BEDZIE ON TRACIŁ CZASU.Przykładowo włączycie Boost i gracie 1,5h oraz następnie sie wylogujecie to czas sie zatrzyma i przy nastepnym logowaniu ( na to konto )macie nadal 1,5h Boost'a. Ponadto w skrzynkach Light vs Dark macie szanse na wydropienie Specjalnego Boost'a. Życze miłego wbijania Lvl ;D.

    25 listopada 2016 19:36 324
    0

    dobre

    26 listopada 2016 08:43 324
    0

    Myslałem nad kupnem bf1, tylko narazie funduszu brakuje ????

    26 listopada 2016 11:41 324
    0

    Dobre ! ;)

    26 listopada 2016 17:33 324
    0

    fajne to wogule

    27 listopada 2016 10:19 324
    0

    Dzięki bo często miałam z tym problem. Ile razy tworzyłam postać tyle razy nie wiedziałam co zrobić.

    28 listopada 2016 16:57 324
    0

    Jak chcesz to mozemy razem zagrac ;)

    28 listopada 2016 17:38 324
    0

    może kiedyś pogramy

    21 grudnia 2016 12:22 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się