• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Gry oraz kreskówki Pokemon

    Założę się że każdy z was zna serię gier lub kreskówek Pokemon. Szczególnie kiedy wyszła  gra Pokemon GO. Ambitny plan co nie?
    Przechodząc do tematu znanych gier Pokemon. No bo na serio kto nie zna tych gier lub kreskówek? Sam zacząłem oglądać kreskówkę, i poza tematem szczerze polecam. Jeśli ktoś nie wie co to Pokemon/y to krótko wyjaśnię. Pokemony to stwory, które odpowiadają w tym bajkowm świecie za zwierzęta, lecz mają wspaniałe umiejętności dlatego używa się ich zwykle do walki. W samej grze wcielamy się w trenera, który wyrusza w wspaniałą podróż Pokemon. Naszym zadaniem jest walczyć o odznaki oraz łapać pokemony. Ale tak jak mówię nie ma tylko gier Pokemon. Przecież są kreskówki. Można i je oglądać, a można grać i oglądać jednocześnie. Pamiętam jak byłem mały gdy oglądałem z moim bratem te wspaniałe kreskówki. Teraz zupełnie ich nie pamiętam. I postanowiłem wrócić do tego. Mogę powiedzieć, że Pokemon to wspaniała kreskówka i gra, i zachęcam bardzo serdecznie do oglądania oraz grania w tę fantastyczną produkcję. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu o ile dotrwałeś ;)  Do zobaczenia.

    25 listopada 2016 14:56 324
    0

    ja mam pokemon fire red na GBA orginalne

    25 listopada 2016 16:13 324
    0

    Ciekawe ;v

    25 listopada 2016 18:46 324
    0

    Najlepsza seria pokemon to seria XY!

    25 listopada 2016 21:11 324
    0

    MASZ racje XY najlepsze

    26 listopada 2016 20:27 324
    0

    ach te czasy z oglądania pokemonów

    26 listopada 2016 22:40 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się