• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Słuchawki z HYKKER - RECENZJA

    Słuchawki te wyszły na rynek w Lipcu ,a więc bez zbędnego pisania zaczynajmy recenzję.
    Rozmiarem są dosyć duże ,posiadają mikrofon składany (dobrze się sprawuje) i są zrobione z plastiku ,który się łatwo zarysowywuje oraz materiał skóropodobny jaki "otula" (nie mogłem znaleźć innego słowa xD) nam uszy oraz jest na samej górze. Po bokach słuchawek znajdują się światła led... Świecą się w kolorze takim jakim zakupiliśmy słuchawki... Słuchawki mają parę kolorów do wyboru ,ja mam osobiście niebieskie. Kabel jest wytarczająco długi do laptopa ale jak spradzi się na PC to nie wiem bo jednak korzystam z zwykłego laptopa.
    Co do dizanju przypominają mi tanie ale szpanerskie słuchaki z podświetleniem led. Są z stereo.

    Co do ceny to  Lipcu były w Biedronce i kosztoawły mnie, bodajże bo dokładnie nie pamiętam 40 zł i ta cena idealnie do nich pasuje.

    SKŁAD:

    - słuchawki 
    - pudełko xD
    - instrukcja obsługi 
    - karta gwarancji

    PLUSY, MINUSY:

    + składany mikrofon
    + podświetlenie led
    + wygodne
    + ładny desing
    + długi kabel

    - plastki łatwo się zarysowywuje 
    - światło led jes efektywne tylko w nocy

                                                                                                            RECENZJA
    Te słuchawki są dla nowych graczy ,oceniłbym je w skali 1/10 na około 8,5/10 - DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

    25 listopada 2016 13:28 324
    0

    dobre słuchawki

    25 listopada 2016 15:28 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się