• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Poradnik Do Rengara -Czyli jak poprawnie drapać kotkiem

    Witam jestem graczem Ligi Legend , który jest bardzo doświadczony w grze  bohaterem o imieniu Rengar.
    Pisząc ten tekst  pragnę zachęcić Cię do sprawdzenia swoich sił, tą własnie postacią.
    Udzielę Ci kilka bardzo ważnych wskazówek które pozwolą rozpocząć Twoją niesamowitą przygodę
    z kotkiem nie małym i milusim kiciusiem, lecz wielką kocią bestią.
    Serdecznie zapraszam do poświęcenia mojej pracy kilku minut

               1.Przedmioty startowe oraz  kolejność rozdawania pierwszych punktów umiejętności
    Na początek musimy zdecydować czy nasz kotek ma one-shotować każdego czy może lepszym pomysłem będzie dodaniem do ekwipunku kilku przedmiotów z punktami zdrowia, pancerzem bądź redukcją magii.
    Gdy gramy jako assasin:
        a)Na Topie
    zakupujemy ostrze dorana bądz tarczę dorana i 1 miksturkę odnawiającą nasze punkty zdrowia
    Zaczynamy z Q czyli umiejętnością którą maxujemy jako pierwszą kolejną umiejętnością bedzie nasza umiejętność E na koniec dodajemy punkt w W
        b)Jako Jungler
    Jako leśnik zaczynamy zakupując maczetę łowcy oraz  3 mikstury które  odnawiają nasze brakujące hp
    Czyszczenie obozów zaczynamy od Czerwonego buffa następnie idziemy na skalniaki, wilki i blue. Cofamy do bazy kupujemy talizman łowcy warda i potkę i wracamy czyścić las z potworków
    Umiejętność maxowana się nie zmienia(Q), ale drugim wyborem bedzie umiejętność przypisana pod klawisz W

    2.Pomoc sojusznikom we wczesnej fazie gry jako jungler
    Jako Rengar najważniejsze jest dla nas początkowe farmienie się w jungli pomoc  innym liniom przed 4 poziomem moze być mało efektywna czesto brakuje nam obrazeń.
    Po tym gdy dokonamy pierwszych ganków (2-3) idziemy farmić dalej aż do 6 lvl następnie gankujemy bota przy użyciu ultimate umiejętności.
    Gdy uda nam się zabić kilka osób mozemy rozpocząć podejmowanie walk 2 vs1.
    Po ukończeniu itemku do jungli(polecam czerwony) na ad  budujemy hydrę oraz krwiopijec co pozwoli nam utrzymać się w walce na dłużej.
    Kolejnymi przedmiotami są natomiast ostrze nieskączoności  czarny tasak buty na redukcję czasu odnowienia.
    3.Pomoc jako Top Laner
    Jako top laner przedewszystkim musimy farmić i pushować przeciwnika jednocześnie utrzymując rzekę w wizji.
    Po osiągnięciu poziomu 6 możemy spróbować zabić enemy mid'a ponieważ we wczesnej fazie gry bedzie miał cięzko wygrać 2 vs 1.
    Po udanym ganku zaczynamy budować hydrę po jej ukończeniu budujemy yoummu i reszta przedmiotów nie zmienia się w porównaniu do junglera.
    Pamiętając o wizji na rzece powinniśmy starać się przepushowywać miniony na wieżę i jak najszybciej ją zniszczyć, po zniszczeniu wieży odpalamy R  i idziemy na mida.
    4.Porady:
    -pamiętaj o wizji
    -jako rengar jesteśmy łatwym celem na początku gry zachowaj ostrożność gdy nie posiadasz umiejętności W nie wchodz w walkę
    -pomagaj sojusznikom oni tego potrzebuja pozwol junglerow skupic sie na bocie i sam pomagaj na midzie
    -przedstawiony zestaw przedmiotow nie zawsze jest odpowiedni PAMIĘTAJ o tym
    -czasem nalezy zbudowac 1-2 przedmioty defensywne są one tańszę od przedmiotów offensywnych i łatwo możesz wrócić do gry
    -wykorzystuj pasywke rengara to jego najwieksza
    broń

    POMDUMOWUJĄC
    Mój poradnik to zbiór informacji dla graczy początkujących nie jest on stworzony dla Rengar mainów ponieważ każdy z nich ma tę wiedzęw małym palcu
    chcę życzyć powodzenia osobą które  sprubują zagrać kotkiem po tym jak przeczytali ten poradnik
    jednocześnie dziękuje jeśli to czytasz poniewasz dotarcie do tego fragmentu jest dla mnie bardzo ważne powodzenia na summoners rift Cześć

    Poradnik napisany w 100% napisany samodzielnie proszę o nie powielanie go na stronie bez mojej zgody Pozdrawiam TakBardzoGG

    25 listopada 2016 13:28 324
    0

    Dobre dobre

    25 listopada 2016 14:40 324
    0

    dobre

    25 listopada 2016 15:29 324
    0

    Ja bym tylu nie napisał, nie chciałoby mi sie????

    26 listopada 2016 11:40 324
    0

    Powiem tak do poradnika podszedłem bardzo poważnie i mam w planach wykonać kolejne ale nie jestem pewien do jakiej postaci może macie jakieś propozycje?
    Dziękuje za słowa uznania i Pozdrawiam

    1 grudnia 2016 17:09 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się