• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Poradnik do Talona!

    Witam w tym poradniku Talon, mój ulubiony zabójca oraz jeden z niedawno reworkowanych zabójców.
    Zapraszam!
    " Troje najgroźniejszych szermierzy w Valoran jest związany z rodem Du Couteau: mój ojciec ja i Talon. Rzuć nam rękawice, jeśli się odważysz"
    Katarina Du Couteau
    Umiejętności:
    Passywka: Umiejętności Talona ranią bohaterów i duże stwory, kumulując się do 3 razy. Gdy Talon atakuje cel  zraniony potrójnie, jego następny atak zrani go. 
    Q: Talon doskakuje do celu zadając obrażenia. gdy cel będzie w zasięgu ataku, zamiast tego atak będzie trafieniem krytycznym.
    W: Talon rzuca 3 ostrzami zadając obrażenia i spowalniając. po chwili ostrza do niego wracają zadając tyle samo obrażeń i spowalniając.
    E: Talon przeskakuje przez ścianę, jednek gdy już przeskoczy oznacza ścianę sprawiając że nie może przez nią przeskoczyć przez kilkanaście sekund. ( około 160 na pierwszym poziomie.) Umiejętność odnawia się 1,5 sekund.
    R: Talon rozrzuca dookoła siebie ostrza, zadając obrażenia i stając się niewidzialnym. Po ponownych użyciu lub użyciu q/podstawowego ataku ostrza do niego wracają zadając tyle samo obrażeń prze każdą jednostką, za jaką przejdą.
    Przedmioty:
    Zależy czy gramy na topie,jungli czy na midzie.
    Gdy gramy w jungli: Niebieskie lub czerwone zaklęcie: Wojownik, buty na prędkość ruchu, widmowe ostrze Youmuu, hydra, czarny tasak oraz ostrze neiskończoności lub anioł stróż.
    Na topie/midzie: Widmowe ostrze Youmuu, buty na prędkość ataku, hydra, czarny tasak, ostzre nieskończoności, anioł stróż 
    Styl gry:
    Na midzie/topie gramy agresywnie. W jungli dużo ganków :).
    Mam nadzieje że poradnik się spodobał ja się z wami żegna trzymajcie się pa!

    16 listopada 2016 14:30 324
    0

    Dobry poradnik ;) Moim zdaniem riot przesadziło z tym przeskakiwaniem przez ściany ;v

    16 listopada 2016 14:34 324
    0

    Dobry poradnik

    16 listopada 2016 16:27 324
    0

    Jakieś masterki runy ?

    16 listopada 2016 16:41 324
    0

    git poradnik, sorry wole swoje techniki

    23 listopada 2016 01:24 324
    0

    Jest ok

    4 grudnia 2016 11:47 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się