• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Kennen Poradnik

    Witaj Przywoływaczu 
    Skoro już tu jesteś napewno chciałbyś się dowiedzieć co mogę ci o tej postaci powiedzieć.

    1.Potęcjał tej że postaci co gdzie i kiedy
       - Co warto wiedziec i kiedy warto wziąć Kennena kiedy raczej nie 
       - Jak utrzymać się na lini solo Top/Mid i co w 5v5
    2.Odpowiednie buildy wazleżności od lini i sytuacji
       - Top
       - Mid
       - Support
       - Ad carry
    3.Moje krótkie zdanie na koniec   
       

    1 -Potencjał tej postaci jest naprawde duży może przekonaliście się bo graliście na dobrego Kennena i dlatego tu jesteście o tuż to
        nie zawsze jakaś postać musi być odpowiednia pod wasz styl gry więc nie każdemu może się spodobać.
        Kennen jest wmiare mobilny i nie najłatwie go sie gankuje E bardzo moze pomóc nam w ucieczce bądz też w gonitwie.
       
        Nie radził bym brać Kennena na jakichś tanków ponieważ nie zapominajmy to jest tylko mag.
        Nie radził bym też brac Kennena na Topa/Suppa jeżeli team posiada zby dużo apcarry lub nie posiada tanka.
        Kennen jest bordzo dobry w 5v5 np z Orianną,Gali lub MF 
        
       -Ogólnie grając solo możemy ciekawie obijać wroga wykożystyjąc umiejętnoś pasywną nawet na 1 poziomie jeżeli zaczynamy z W 
        polecam zaczynac z Q i je maxowac jako pierwsze no chyba ze słabo trafiamy skillami to maxujemy W 
        warto używać pasywy zwłaszcz przy ganku ja polecam mastakowac W żucic Q i użyć w na przeciwniku co daje nam stuna jezeli nie trafimy Q zawsze mozemy użyć E jezeli jest taka       możliwaść E raczej używam kiedu trzeba uciec albo znaleść się w centrum akcji więc twój wybór.
        Ult wbrew pozorom nie jest niewiadomo jakmocną umiejętnośnią ale w 5v5 potrafi bardzo namieszać jak dobrze sie wbić mozemy Fleshem E i pasem Hextech następnie R W w             między czasie Q mozemy jeśli wiemy w kogo dobrze miec wtedy zhyonie.
       
    2 -Top/mid w zależności od enemy ad czy ap/tanki czy duży dmg
           *Pas hextech  
           *zhyonia / berło odchłani
           *Kostur pustki /rylai
           *Rabadon/Echo Luden
           *Obuwie maga (w między czasie)
            Ja używam głównie tego a z zależności od sytuacji 
            [Czary] Top Flesh i Teleport /Mid preferuje Flesh i Bariera 
      -Support 
           Niczym nie różni poza tym ze pierwszy składamy itemek na suporta
      -AD Carry 
           Bam wam dokładnie nie powiem bo to jest raczej wersja do zabawy/trolowania ale działa   
          *Ostrze zniszconego króla
          *Widmowy tancerz
          *Huragan
          *Ostrze nieskączoności
          *Buty Berserki (w między czasie)
          *zależy co brakuje opd team enemy 
      -Jungla [Nie grałem ale sie da] 
          *Zwłaszcza w sezonie 7 jest łatwiej [Jeżeli grałeś lub masz jakiś fajny build napisz] 
    3Tak moje zdanie 
     Kennen jest moją ulubiona postacia napewno was zaskoczy nie raz. Mam nadzieje ze pomogłem i jeżeli się znalazły jakieś błędy sory Dyslekta ale starałem sie tego unikac.

    16 listopada 2016 14:21 324
    0

    Kennen, mmm, my mein

    16 listopada 2016 14:37 324
    0

    mhmmmm

    23 listopada 2016 01:22 324
    0

    dobrze to napisałeś

    23 listopada 2016 14:30 324
    0

    dzia :D

    23 listopada 2016 15:23 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się