• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    War Thunder

    (4.3/5) 17242 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    zadanie 3 - potrzebna pomoc

    Witam, mam pewien problem z zadaniem 3 (wygraj 20 bitew)
    mianowicie strona ciągle odrzuca mi zadanie mimo że wszystko zrobiłem dobrze a na screenie wyraźnie widać wypełniony cel (w momencie pisania przejrzałem go kilka razy) jednak to nie jest mój główny problem lecz w opisie tego odrzucenia jest napisane "Musisz kupić odpowiednią nagrodę i wykorzystać ją w grze" a ponieważ nie mam zbyt wielu KD na koncie nie stać mnie na jakiekolwiek nagrody które mogły by mi pomóc w zadaniu (mój balans w momencie pisania to 298 KD) no i też nie bardzo rozumiem na czym polega problem. Starałem się czegoś dowiedzieć od Misty ale w opcji "Jakie powiadomienie otrzymałeś po odrzuceniu zadania?" nie ma wcześniej wymienionego problemu. Dlatego zwracam się do was. Mieliście podobne doświadczenie? jeśli tak to mógłby mi ktoś powiedzieć o co w nim chodzi i jak to rozwiązać?

    9 grudnia 2020 14:31 11
    0

    Posiadam identyczny problem. Zastanawiam się czy to nie ma związku ze starszą treścią zadania. Wcześniej brzmiała ona (mniej więcej) "Wygraj 20 bitew oraz zdobądź 150 złotych orłów", ale jakiś czas temu (Nie mam pojęcia kiedy, ale musiało być to naprawdę niedawno, ponieważ ostatnio gdy chciałam wysłać ss z wykonanym zadaniem - treść już była inna) zmienili jej opis na tylko "Wygraj 20 bitew".

    Możliwe, że to jest problemem i dlatego odrzuca wykonane zadanie. Kłopot leży w tym, że nie wiadomo co mają na myśli pisząc "Musisz kupić odpowiednią nagrodę i wykorzystać ją w grze". Osobiście zakupiłam 150 złotych orłów, poprzez kartę, ale to nic nie dało. Obawiam się, że wymagane jest zakupienie 150 złotych orłów z nagród na gamehag...

    Mimo wszystko myślę, że póki co nie ma sensu zbierać na tę nagrodę bo jest naprawdę droga, a nie wiadomo czy ta opcja wogóle zaakceptuje zadanie. Możliwe, że nie zdążyli po prostu jeszcze naprawić tego błędu.

    Oczywiście wszystko to tylko moje domysły, więc nie są w 100% potwierdzone.

    Sorki za długą rozpiskę! :D

    9 grudnia 2020 14:47 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się