• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    War Thunder

    (4.29/5) 17286 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    Brak akceptacji zadania

    Hejka, Czy wam też pojawił się problem przy zadaniu trzecim?
    Zadanie dotyczyło wygrania 20 bitew oraz zdobycia 150 złotych orłów. Jakiś czas temu okazało się, że usunęli fragment z 150 złotymi orłami (nie mam pojęcia kiedy i czemu), przez co pozostały tylko wytyczne wygrania 20 bitew.

    Mimo, że na moim ss mam wyraźnie pokazane, że zwyciężyłam 20 bitew (oraz posiadam 150 złotych orłów) to i tak odrzucają mi zadanie kolejny raz z rzędu, usprawiedliwiając jako "Musisz kupić odpowiednią nagrodę i wykorzystać ją w grze".

    Gdyby dotyczyło to waluty orłów - można byłoby to jakoś połączyć, ale zadanie obecnie brzmi TYLKO "Wygraj 20 bitew".

    Czy ktoś spotkał się z podobnym problem i/lub wie co powinnam w takiej sytuacji zrobić?

    9 grudnia 2020 14:28 11
    0

    Jeśli wam nie zaakceptuje można napisać do supportu zamieszam link https://gamehag.com/pl/kontakt Do zamknięcia :)

    10 grudnia 2020 08:34 11
    0

    może być to spowodowane jak na komputerze lub na innym urządzeniu masz inne konta i oni ci te zadanie odrzucają wtedy usuń konta które nie będziesz używać i zostaw jeden i tego konta wyślij znowu ss i powinno działać też tak miałam.

    10 grudnia 2020 20:53 11
    0

    też mnie to denerwuje ale da rade

    10 grudnia 2020 20:59 11
    0

    niewiem dopiero dziś bede zaczynał grać w tą gre i zdobywać kamienie dusz

    11 grudnia 2020 09:52 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się