• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    League Of legends - popostacie do wbicia Golda

    uwaga- W tym poradniku jest zawarte moje i tylko moje zdanie ma temat postaci, którymi warto grwć aby wbić Golda 

    (Dywizja- platyna 2)

    Niestety osoby w niskich dywizjach borykają się z problemem tzw.  Licz tylko na siebie. Z racji na tą domenę jasne jest, że potrzebujesz postaci które mają dobrą iniciacje i są dobre pod tf (team fighty [walki drużynowe])  

    Na każdą linie potam kilka takich przykładów 

    Top line:

    Kenen- dobre zagrane ulti w team fighcie może uratować grę, oprócz tego na lini bardzo bezpieczna postać 

    Pantheon - Kto nie grał pantheonem choć raz i nie użył dobrego ulta nie wie co to Carry. Wygranie lini pamtheonem jest banalne a co za tym idzie jeśli jesteś silny powinieneś za pomocą ulti pomagać na innych liniach 

    Jungle: 

    Amummu: W niskich dywizjach mało kto wie jak dobrse counter junglować (przeszkadzać przeciwnemu junglerowi) Amummu po 6lv jest bardzo silny z racji na to, że w niskich dywizjach jest dużo team fightow może wykazać się stunując wszystkich z ulta.

    Evelynn: jedyna trudność polega na czyszczeniu jungli. Jak już się tego nauczysz wystarczą częste i łatwe ganki. W team fighcie tylko ult i klikanie Q

    Mid line: 
    Tu potrzeba prostych postaci które nie wymagają skilla

    Karthus: Na lini spam Q w team fighcie wchodzisz z E z W spowalniasz i nawet jeśli zginiesz używasz ulta i pół Hp przeciwników zabierasz ty resztę wygrywa team

    Lux: 
    Jedyna trudność to skill shoty (umiejętności celne) jeśli się je ogarnie bardzo przydatna do łapanek przeciwnikó. 

    ADC :
    Bezpieczne farmiace postaci 
     
    Caitlyn: największy zasięg w grze bardzo bezpieczny ADC w dodatku silny na lini.

    Miss Fortune:
    Bezpieczny i silny ADC w team fighcie może za pomocą ulti wyczyścić przeciwników.

    Support: 

    Leona: Bardzo dobra iniciacja do team fightow

    Thrash: Skuteczne łapanie przeciwników i iniciacja z ulta jedyna trudność to skill shot na Q

    Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem. Pozdrawiam Main Supp 
     
     
     

    9 listopada 2016 14:00 324
    0

    "Thrash" :D. Ogólnie spoko ale nwm czy największego zasięgu nie ma przypadkiem Tristana. Polecam też Xin'a Jungle i Nassus Top

    9 listopada 2016 18:46 324
    0

    Spoko poradnik :)

    9 listopada 2016 20:27 324
    0

    Tak wiem niestety nie można edytować poradnika i to byl miss z tym ,,thrash'' :D i nie cait ma największy :D

    9 listopada 2016 22:02 324
    0

    Co do xina prawda , bardzo solidny pick

    9 listopada 2016 22:02 324
    0

    Fajny poradnik

    10 listopada 2016 13:42 324
    0

    Polecam również Dariusa na topa, bardzo silny i nie trudny w rozgrywce :)

    11 listopada 2016 00:58 324
    0

    To prawda jedyne co trzeba nauczyć się na dariusie to skuteczne obijanie przeciwnika w erly game

    11 listopada 2016 11:22 324
    0

    Nigdy nie umiałem dobrze grać w lola ale się starałem. Lecz po zastosowaniu się do tego poradniku wyskoczyłem z Bronzu I do Silvera V

    14 listopada 2016 17:19 324
    0

    Brawo :) oby tak dalej !

    15 listopada 2016 15:40 324
    0

    Na adc polecam jeszcze Dravena

    12 lutego 2017 15:43 324
    0

    no nie powiem, spoko :D

    12 lutego 2017 16:17 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się