• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Poradnik do Tryndamera króla freliordu

    Witam w tym poradniku Tryndamere król freriordu przeciwnik Aatroxa oraz jeden z łatwiejszych postaci do robienia PENTAKILLA!
    Zapraszam
    Tryndamer jest królem Freliordu oraz żoną Ashe jego znajomi to Ashe Gragas oraz Braum a rywale Sejuani oraz Aatrox.
    Umiejętności:
    Passywka: Tryndamere zyskuje furię za każdy atak oraz umiejętność. Furia zwiększa jego szanse na trafienie krytyczne.
    Q: Tryndamere wydaje całą furie i się leczy dodatkowo ma zwiększony atak za każdy punkt furi.
    W: Tryndamere przestrasza wrogów którzy stoją do niego tyłem.
    E: Tryndamere przedziera się do przodu zadając obrażenia przez każdą jednostkę przez jaką przeleci.
    R: Tryndamere jest przez pare sekund nieśmiertelny zyskując furie oraz sprawiając że nie można go zabić.
    Przedmioty:
    Ostrze nieskończoności naramienniki berserkera  kosa statika czarny tasak   widmowy tańcerz oraz anioł stróż.
    Kontry:
    Tryndamera kontruje teemo Ramus Pantheon Jax  oraz Cho Gat a on sam kontruje Mastera yi Aatroxa  Zeda i Rumble.
    Porady:
    Jego to świetna ucieczka a q pozwala dużo się leczyć pamiętaj o tym że passywka daje ci szanse na trafienie krytyczne.
    Linia:
    Idziemy na topa lub do jungli ale ja bardziej polecam na topa :)
    Mam nadzieje że poradnik się spodobał kogo chcecie następnego? piszcie! pisał dla was Pan Tajemnica do zobaczenia pa!

    8 listopada 2016 17:03 324
    0

    Trochę żałosne nazywać to poradnikiem ;)

    8 listopada 2016 22:05 324
    0

    To jest opis postaci a nie poradnik ;)

    11 listopada 2016 19:32 324
    0

    to nie poradnik jak dla mnie

    11 listopada 2016 19:53 324
    0

    Zauważyłam że wszędzie spamujesz takim poradnikiem, wbijasz pkt czy doświadczenie?

    20 grudnia 2016 13:37 324
    0

    dzięki za info

    30 stycznia 2020 07:02 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się