• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    nowy sklep

    Siema, mam pytanie co sądzicie o nowym sklepie w LoLu? mi on jakos nie pasuje do całego LoLa ale to moja ocena.

    14 listopada 2020 15:10 77
    0

    Według mnie wygląda jak z darmowej mobilki,itemy są strasznie podobne i usunęli graala z którego często korzystałam

    16 listopada 2020 16:54 77
    0

    zmiana na lepsze

    16 listopada 2020 19:08 77
    1

    Dzięki nowym przedmiotom niektóre z postaci zyskały nowe możliwości, jednak szkoda z drugiej strony, że usunęli przedmioty takie jak np. Rod of Ages, którą często budowałem na Swainie.

    16 listopada 2020 21:31 77
    0

    Trzeba się przyzwyczaić na pewno. Podoba mi się boczny pasek z podstawowymi przedmiotami i butami.

    16 listopada 2020 23:50 77
    0

    Według mnie sklep wydaje sie być naprawde spoko, miło z ich strony że chcą wprowadzić coś nowego do gry , mogą w ten sposob zaskoczyc starszych graczy tej gry którzy będą mogli na nowo ją odkryć. Ja oceniam ten sklep na plus rożnorodność w przedmiotach, które swoją drogą są OP przez co nareszcie bedzie mozna solo carrowac swoją drużynę. Jednak nie podobaja mi sie tylko ikonki przedmiotów, które w mojej subiektywnej opinii są zbyt bajkowe. Stare przedmioty mialy charakter. Dla przykladu wygląd starego krwiopijcy albo miecza dorana widmowego tancerza, wszystko wygladało naprawde git, słusznie pare itemkow wymagało lekkiej zmiany w designie. To tylko subiektywna opinia ogólnie sklep mocno na plus, wygląd przedmiotów mało istotna sprawa, ciesze sie że takie zmiany nastąpił, Wreszcie bedziemy mogli samodzielnie carrowac nasza druzyne, jesli uwazamy ze jestesmy wystarczajaco dobźi a nasza druzyna to feederzy :D

    17 listopada 2020 10:50 77
    0

    Ja myśle że sklep dla tych graczy ktorzy graja od dawna nie pasuje tak jak mi. Zgodze sie z osoba ze sklep wyglada jak z mobilki ale napewno dla nowych graczy latwiejsze bedzie kupowanie przedmiotow , i calkiem spoko jest to sortowanie napewno tez to ulatwia troche

    17 listopada 2020 13:57 77
    0

    teraz take eh nowe złe ale z czasem człowiek sie przyzwyczai jak do mapy w 2k15

    17 listopada 2020 14:36 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się