• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Amoung Us #1

    Witam z tej strony cgjcgjc! W dzisiejszym artykule chciałbym przedstawić grę pod tytułem ''Among Us''.



                                                                                                        Mini opis gierki

    Among Us to gra zespołowa. Została ona stworzona w 2018 roku jednak swoją popularność zawdzięcza latom 2019-2020. Wchodząc do gry na ekranie wyświetla się umięśniony człowiek wraz z leniwcem. Umięśniony człowiek oznacza Impostora a leniwiec Crewmate'a. W tej grze chodzi o wykonanie tasków, czyli wyzwań. Jednym z takich tasków które dostajemy w każdej rozgrywce jest w Admin: Swipe Card. Inne wyzwania dostajemy w zależności od ilości graczy i naszego stopnia wytrwania  w tej grze. Naciskając przycisk Online dostajemy trzy opcje: Host, Public, Private. Host jest to rozgrywka którą my tworzymy. Public polega na dołączeniu do jakiejś innej osoby, która stworzyła serwer. A Private tworzymy lub dołączamy gdy chcemy pograć z przyjacielem.

                                                                                                                  Host 

    Po wejściu w opcje Host wyskakuje nam obrazek i cztery pytania. Na obrazku na czerwono przedstawieni są Impostorowie, czyli ludziki, które muszą pokonać wszystkich Crewmate'ów. A Crewmate to ofiary Impostorów. Pierwsze pytanie które dostajemy to jaką mapę wybieramy: The Skeld, MiraHQ, Polus. Drugie pytanie polega na wybraniu ilości Impostorów: 1, 2, 3. W trzecim chodzi o wybranie języka którym będziemy pisali na czacie. A zaś ostatnie pytanie polega na ilości Ludzi na naszym serwerze:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10. A naciskając Confirm tworzymy serwer. 

                                                                                                                 Public

    Teraz zajmiemy się Public. W tym trybie tak samo jak w Host dostajemy pytania jednak tu tylko trzy. Drugie pytanie się różni, ponieważ dostajemy odpowiedź Any. W niej chodzi o to, że zamiast wyświetlać serwerów z daną ilością Impostorów, tutaj każdy jest bez wyboru, w takim przypadku wybiera twórca serwera na samym starcie lub system. Pod spodem wyskakują nam serwery innych użytkowników dopasowanych do naszego wyboru. A  po wybraniu serwera i wejście w niego jesteśmy na starcie rozgrywki.

                                                                                                              Private

    Następną możliwością jest serwer prywatny. Naciskając na napis: ''Enter Code'' wpisujemy kod, który podał nam przyjaciel. Po naciśnięciu na strzałkę Among Us dodaje nas do serwera kolegi.

                                                                                                             Postacie

    Naszej postaci możemy wybierać różne kolory i dodatki. Kolory, które możemy dać naszemu ludzikowi to: czerwony, błękitny, ciemnozielony, różowy, pomarańczowy, żółty, czarny, biały, fioletowy, brązowy, jasnoniebieski, jasnozielony. Dzięki tym kolorom nasze postacie zyskają estetykę. Tak samo możemy dodać różne kapelusze: czapka urodzinowa, czapka kota, skrzydła smoka, maska mordercy, rogi diabła, miecz w głowie, irokeza, czapkę piracką, kapelusz i dziób kruka, dynie, torbę z miną, kapelusz czarownicy, uszy kota, czapkę kowboja, okulary snowbordowe, maseczkę, kolejny kapelusz kowboja, skórkę od banana, czapkę skejtera, uszy misia, ser, czereśnie, jajko, kapelusz ogrodnika, flaminga, wianek, hełm rycerza, roślinkę, papier toaletowy, kapelusz z daszkiem, przepychacz, czapkę na safarii, kapelusz policji na dzikim zachodzie, antenkę, balon, czapkę z daszkiem, gniazdo, opaskę ninja, stojak z napisem mokra podłoga, kapelusz kucharza, czapka konduktora, opaska pirata, karteczka, kogut znajdujący się na dachu policji, czapka żołnierza, fryzura, czapka detektywa, kapelusz z amunicją, maska bandyty, rogi kozła i podobizna ludzika z Among Us. Można też zakupić strój dla tego ludzika jednak to już za prawdziwe pieniądze.

    Myślę, że pomogłem i skorzystać z moich rad.



    6 listopada 2020 23:42 324
    0

    dzk za rady do tej gry

    6 listopada 2020 23:53 324
    0

    Fajny i popmocny artykuł.

    8 listopada 2020 21:27 324
    0

    Fajny artykuł !




    8 listopada 2020 21:29 324
    0

    Mogłaś jeszcze opisać musza zrobić crewmaci i jakaś krótka teorie dla czego są jacyś crewmaci i impostorzy

    9 listopada 2020 08:06 324
    0

    fajny artykuł

    9 listopada 2020 10:30 324
    0

    fajny artykuł!

    9 listopada 2020 10:47 324
    0



    dobry

    9 listopada 2020 11:00 324
    0

    spoko artykułu

    9 listopada 2020 11:07 324
    0

    moja ulubiona gra

    9 listopada 2020 11:12 324
    0

    fajny artykół

    9 listopada 2020 11:13 324
    0

    Myślę że artykół jest przydatny dla początkujących graczy w Among Us i polecam wszystkim graczom Among Us Aby zapoznać się dokładniej z całą tą grą 👍

    9 listopada 2020 11:15 324
    0

    fajny artykuł

    9 listopada 2020 11:28 324
    0

    fajnie napisane

    9 listopada 2020 11:30 324
    0

    Extra pisz kolego więcej takich zarąbistych wpisów ja lecę dlej otwierać skrzyneczki trzymaj się narka

    9 listopada 2020 11:34 324
    0

    super zrobione

    9 listopada 2020 11:34 324
    0

    Siema kupi mi ktoś among us pełną wersje? bo na cracku to nie wypada granko XD

    9 listopada 2020 11:40 324
    0

    siema

    9 listopada 2020 11:44 324
    0

    fajny artykuł lubie among us tylko że mi sie już znudziło

    9 listopada 2020 11:50 324
    0

    lubie Among us podobami się podejście

    9 listopada 2020 11:57 324
    1

    lubie tą gre

    9 listopada 2020 12:01 324
    0

    bardzo fajnie opisana gierka😀😀😀

    9 listopada 2020 12:01 324
    0

    szczerze , ta gra jest okej stałą się popularna ale jest kilka minusów i to durzych

    9 listopada 2020 12:01 324
    0

    ja też lubię

    9 listopada 2020 12:01 324
    0

    bardzo fajna gierka i fajnie jest bardzo opisana

    9 listopada 2020 12:01 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się